У домашньому господарстві нерідко виникає питання про те, як очистити шкіряну куртку . адже це виріб знаходиться на піку моди вже не одне десятиліття і напевно така куртка знайдеться в кожному будинку.

Шкіряні куртки та плащі в якійсь мірі можна назвати класичною верхнім одягом, але на сьогоднішній день вони стали особливо популярні. Звичайно, шкіряні речі так не вбирають в себе бруд або пил, як одяг з матерії. Але слід пам’ятати, що шкіра піддається несприятливих впливів надмірної вологи і атмосферних опадів, а також все одно накопичує в собі частинки пилу. Незважаючи на довговічність шкіряних речей, на жаль, і вони не вічні. З часом вони втрачають свою первісну новизну і стають трохи потертими і поношеними. Для повернення первісного вигляду потрібно очистити шкіряну куртку . Найбільш простий варіант – це протерти куртку м’якою вологою ганчірочкою. Така обробка допоможе освіжити зовнішній вигляд шкіряній речі, видаливши з її поверхні частинки пилу і бруду, які не видимі звичайному оку, але роблять її колір більш тьмяним.

Чистити шкіряні речі потрібно не тільки тоді, коли вони вже втратили свою первісну зовнішність, але і просто для підтримки їх зовнішнього вигляду. Очистити шкіряну куртку і підтримувати її природний блиск можна за допомогою збитого яєчного білка. Візьміть марлечку або ватяний тампон, змочіть в вийшла рідини, і протріть поверхню куртки. Також в якості очищає підручного засобу можна використовувати лимонний сік, який допоможе надати темній шкірі помітний блиск. Також для повернення шкірі колишньої свіжості потрібно протерти її поверхню ватним тампоном, змоченим в мильному розчині води з гліцерином. Після цього візьміть м’яку ганчірочку, просочіть її касторовою олією або вазеліном, і ще раз протріть шкіряну куртку по всій поверхні. Ще один дуже зручний способчісткі шкіряних речей в домашніх умовах досить простий і вимагає лише наявності однієї цибулини. Розріжте головку цибулі, і протріть виріб її розрізаною стороною. У міру того, як поверхня цибулини забрудниться, її верхній шар зрізають і продовжують чистку. Після закінчення цієї процедури візьміть м’яку ганчірочку і до блиску натріть поверхню шкіряній речі.

Говорячи про те, як очистити шкіряну куртку від забруднення не жирового характеру, слід вказати, що в даному випадку використовують ганчірочку або поролонову губку, змочену у воді з додаванням шампуню або іншого миючого засобу. Якщо ж мова йде про жирових забрудненнях, то тут потрібно використовувати більш сильні розчини і склади. Чимале значення тут має і колір шкіри, так як ті чи інші речовини можуть надавати освітлюючі вплив на фарбу. Для чищення шкіряної куртки, виготовленої з темної шкіри, слід використовувати тетрахлорид вуглецю або з’єднанням скипидару з діетиловим ефіром. Для очищення світлої шкіри потрібно приготувати суміш з бензину і порошку білої магнезії. Протріть поверхню одягу даним складом і залиште на деякий час. Після висихання цей порошок легко очиститься щіткою.

Щоб очистити шкіряну куртку від машинного масла потрібно використовувати перхлоретілен. Для звичайних масляних плям можна використовувати і просто бензин. Нерідко зовнішній вигляд шкіряних речей (курток, сумок, рукавичок) псують сліди від кулькових чи гелевих ручок. Для їх видалення рекомендується використовувати оцтову кислоту або спирт. Протираючи шкіряну куртку яким-небудь розчином, пам’ятайте, що при дії вологи шкіра найбільш схильна до деформації і може витягнутися. Тому не прикладайте занадто великих фізичних зусиль для ліквідації забруднення.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

  • Як почистити шкіряну куртку


    Шкіряні речі завжди будуть в моді незалежно від мінливих тенденцій. Це недивно, адже вироби з натуральних матеріалів практичні і зручні, особливо якщо мова йде про верхньому одязі. Але, на жаль,…

  • Як відпрасувати шкіряну куртку

    При неправильному зберіганні речі мають властивість м’яти. Здавалося б, що тут такого? Праски – вже давно не дефіцит. Але є такі речі, прасування яких тільки погіршує їх стан і здатна безнадійно…

  • Як вибрати ідеальну шкіряну куртку – Мода, Спосіб життя

    Як вибрати ідеальну шкіряну куртку Шкіряна куртка є обов’язковим предметом гардеробу кожної людини, а також є відмінним способом виразити свій особистий стиль. Шкіряні куртки чоловічі ніколи не в…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × 4 =