Всі любителі домашніх тварин періодично ведуть боротьбу з такою неприємністю як запах сечі з домашнього килима. Так як до складу сечі входить урінову кислота, звичайні миючі засоби не можуть впоратися з плямами сечі, все тому що урінову кислота не розчиняється у воді. Тому після того, як сеча висихає, вона починає виділяти бактерії, які дають цей неприємний запах.

Так як очистити килим від сечі? Звичайно ж, в даному випадку є вихід, і зробити це можна за допомогою засобів, які є вдома у кожної господині. Видалення плями сечі на килимі, потрібно розділити на два підходи. Перший підхід – це видалення урінову кислоти, а за другий підхід, віддаляється тіолами і проробляється це все за допомогою розчину, в який входить оцет, перекис водню і харчова сода, також можна додати трохи засобу для миття посуду.

Поетапне видалення сечі з килима

Приступаючи до чищення килима від плям сечі, слід забруднену ділянку обприскати оцтом, який попередньо потрібно розвести у воді. Після цієї процедури, необхідно промокнути всю рідину і дочекатися поки пляма остаточно висохне. Потім пляма слід присипати содою і злегка побризкати перекисом.

Всі ці процедури обов’язково слід виконувати, адже чистка килима від сечі вимагає особливої ​​педантичності, якщо ви, звичайно, бажаєте раз і назавжди позбутися від цього неприємного запаху. Тепер, після всіх пророблених махінацій, приступаємо до підготовки миючого розчину і змішуємо миючий засіб з перекисом, додаємо трохи води. Всю цю суміш ретельно перемішуємо і обприскуємо пляма, воно повинно повністю покритися піною.

Залишаємо в такому вигляді килим десь на два-три години. А після того, як всі підсохне, можна сміливо приступати до чищення килима миючим пилососом. Цей розчин допоможе видалити запах і освітлити пляму.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

  • Як почистити килим від запаху сечі


    Десь після рочки батьки починають привчати малюка справляти нужду на горщик. Процес це тривалий, і несе з собою масу неприємних моментів. Згадайте, коли ви брали собі маленького кошеня чи цуценя….

  • Як видалити плями і запахи з килима

    Плями і запахи з килима можуть бути видалені з використанням природних засобів Часто від повсякденних дій на килимах утворюються складні плями і запахи, особливо якщо у вашому будинку є маленькі…

  • Чим очистити килим від запаху дитячої сечі Винести не можна т. К стоять меблі.

    Килим потрібно випрати, якщо Ви не хочете мучиться від запаху сечі. Все, що Вам допоможе в боротьбі з запахом сечі – це пральний порошок. Пральний порошок містить біоензими, які видаляють сліди ж…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × three =