PropertyExperts Портал Експертів з Нерухомості

У більшості регіонів Російської Федерації багатодітній вважається сім’я, у якої три і більше дітей. Безумовно, що однією з численних проблем, які лежать перед багатодітними сім’ями, проблема житла є самою животрепетної і питання, як отримати квартиру багатодітній родині хвилює всіх, хто відповідає цьому статусу.

У нашій країні багатодітна сім’я має право розраховувати на певні пільги або допомога держави у вигляді надання субсидій.

Ми можемо запропонувати кілька варіантів, якими багатодітна сім’я може скористатися у вирішенні квартирного питання.

Пільгова іпотека

Найчастіше багатодітним сім’ям пропонуються скористатися іпотечним кредитуванням, умови якого набагато більш лояльні у порівнянні зі звичайним іпотечним кредитом. Процентні ставки, встановлювані банком для багатодітних сімей значно нижче і можуть становити, наприклад 6,15%, при покупці квартири в новобудові або 11% при купівлі житла на вторинному ринку. Кожен банк має програму лояльності для багатодітних сімей, в яких процентні ставки на 1-2% нижче, ніж за стандартними програмами кредитування.

Крім того, багатодітна сім’я може використовувати материнський капітал на погашення першого внеску або на сплату подальших відсотків.

Як отримати квартиру багатодітній родині за Федеральною програмою?

Державна програма отримання житла

Багатодітна сім’я може скористатися діючої на території Росії Федеральної програмою «Доступне житло громадянам Росії». В рамках даної програми багатодітні сім’ї, які стояли на черзі в отриманні житла до 01 березня 2005 року, мають право на отримання істотних пільг, а саме:

 • Держава виділяє субсидію, розмір якої може складати третину вартості квартири.
 • При цьому, субсидія може перераховуватися безпосередньо на рахунки банку.
 • Якщо оформлена іпотека і після цього народилася дитина, то багатодітна сім’я має право розраховувати на знижку в межах 18 відсотків від суми кредиту.
 • Держава може купити 30 квадратних метрів житлової площі і відповідно, ця площу не кредитується.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:З цим читають

 • Як отримати квартиру молодій сім’ї

  Квартирне питання, як відомо, зіпсував багатьох. Яка вже тут життя, коли в сусідній кімнаті батьки, в залі – сестра з чоловіком і сином, а на кухні бабуся? Хочеш – не хочеш, почнеш замислюватися…

 • Як отримати квартиру молодій сім’ї

  На сьогоднішній день в Росії не так-то просто отримати житло навіть маленьке, і не тільки молодій сім’ї, але середньостатистичній сім’ї. Причина тому – висока вартість квартир. А де нещодавно сфо…

 • Переїзд в нову квартиру – Дитина і діти, вагітність, пологи, батьки

  Переїзд в нову квартиру . особливо якщо при цьому значно поліпшуються квартирні умови це радісна подія, до якого домішується деяка частка побоювань: як переїзд впливає на дитину. як кімнатні рос…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 + two =