Стаття:

Оки – універсальна валюта в соціальній мережі «Однокласники», якою можна оплачувати можливість ставити оцінки «5+» і незвичайні смайлики, прокачувати персонажів в мережевих онлайн-іграх. Отримати «денюжки» можна, сплативши їх покупку через спеціальний розділ «Однокласників».

Багато просунуті користувачі інтернету раніше накручували електронні Оки за рахунок багів в соціальній мережі, але зараз цю можливість «прикрили». Тепер величезна кількість шахраїв мріють заробити гроші на наївності користувачів «Однокласників» – вони створюють величезну кількість різних програм, де потрібно або ввести свій номер мобільного, з рахунку якого щодня будуть списуватися гроші, або ввести дані свого аккаунта соцмережі. У другому випадку, Ваш аккаунт буде заблокований для Вас, і з нього буде розсилатися спам. Відновити доступ буде вкрай складно. Є й третій варіант – програма заразить Ваш комп’ютер небезпечними вірусами, які будуть впливати на вашу операційну систему і комп’ютер.

Як же отримати Оки в Одноклассниках безкоштовно та без програм? Існує тільки один легальний спосіб. який безпечний і для інформації, що зберігається у вашому акаунті, і для комп’ютера, і для Вас. Цей спосіб – Модерація фотографій інших користувачів. Переглядаючи і оцінюючи чужі картинки «на пристойно», Ви зможете заробити бали, які потім обмінюються на Оки.

Виходить, що щоб заробити навіть електронну ігрову валюту, доведеться як слід попрацювати. Вконтакте. в цьому сенсі, простіше – тут можна отримати голоси, заходячи в групи, досягаючи певних рівнів в іграх, переходячи на сайти і здійснюючи покупки.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × 3 =