Здрастуйте відвідувачі мого блогу. У цій статті я розповім, як в windows 7 зробити папки невидимими, як вибрати потрібні властивості папки і врешті-решт як же знайти невидиму папку.

Справа в тому, що в windows 7 властивості папки дещо змінені. Тобто, на відміну від windows XP вони розташовані з одним помсти. І так, як же папку зробити невидимою?

НЕВИДИМІ ТЕКИ У WINDOWS 7

Для початок виберемо папку, яку потрібно приховати. Вибрали, це простіше простого. Тепер натискаємо правою клавіші миші на папку у вибираємо «Властивості».

 Після цього в меню властивості папки вибираємо підменю, «налаштування», і натискаємо змінити значок. У наслідку цього з’явиться вікно з вибором потрібного вигляду папки (до речі, таким способом можна змінити вигляд будь папки).

Нам потрібно знайти, так звану порожню картинку, тобто без зображення. Після цього натискаємо ОК, застосувати і все готово. На малюнку нижче показано як це виглядає.

 Хочу зауважити, що папка, яку ми зробили невидимою присутній в раннє встановленому помсти (ім’я папки – залишається видимим) і за допомогою подвійного кліка миші вона відкривається.

Тільки що ми навчилися робити папку невидимою. Але не плутайте «невидима папка» і «прихована папка» це дві різні речі. Далі я розповім, як приховати папку що б від нею не залишилося ні сліду і тільки Ви знали її місце розташування.

Приховані папки У WINDOWS 7

Приховати папку полягає в тому, що б вона могла зберігати файли і про це ніхто не знав. Приміром: важливу інформація, особисті дані, і т.д.

Для того, щоб приховати папку початок потрібно вибрати потрібні параметри папок. А саме переконається в тому, що в параметрах, обрана галочка «Не показувати приховані файли, папки і диски». Що б це дізнатися заходимо в «Панель управління (Меню пуск, з правого боку)». Знаходимо розділ «параметри папок» в ньому переходимо в підміню «Вид» і в самому низу Додаткових параметрів ставимо галочку «Не показувати приховані файли, папки і диски».

Після цього всі папки будуть приховані з умовою, якщо у них встановлений атрибут – прихований. Як цього добитися? Та дуже просто, просто беремо правою кнопкою миші і клацаємо по папці у властивостях і вибираємо потрібний нам атрибут. Так же само робимо, якщо потрібно показати приховані файли.

Ну от і все, думаю, що з утаєнням папок все зрозуміло. Якщо у вас залишилися питання можете їх задати в коментарях. Завжди буду радий допомогти.

Вам сподобався мій сайт? Якщо так, то рекомендую підписатися на його оновлення тут. І ви зможете дізнатися ще багато чого корисного і не менш цікавого. Також у мене є канал на YouTube. де я регулярно записую корисні відео для своїх передплатників. З вами був Alex Livencholi. всім поки і до нових зустрічей!

  • Залишіть перший коментар – автор намагався

Додати коментар Скасувати відповідь

Ваш e-mail не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені *


Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 − 3 =