Як підготувати машину до зими?

Зима найскладніший період експлуатації Вашого автомобіля. Як правило, взимку слабкі місця машини не змусять довго чекати. Краще підготуватися до холодів заздалегідь.

міняємо літню гуму на зимову,
в бачок омивача заливаємо незамерзайку,
і Auto bra на бретельках вішаємо на радіатор. Машина готова!

Однак така підготовка може вилитися в неабиякі пригоди для вас і вашої родини. Хто опинявся взимку в зламаному авто, та ще й не в місті, той зрозуміє. Тепер давайте розберемося, як же
підготувати машину до зими. До настання холодів змініть рухове масло з літнього на зимовий. Перевірте систему запалювання: свічки, дроти, контакти.

Звичайно, найкраще пройти техогляд. Далі найголовніше – шини!

Без зимових шин взимку не обійдеться жодна машина. ЇЗДА на літній гумі ВЗИМКУ ДУЖЕ НЕБЕЗПЕЧНА! Кузов.

Взимку необхідно захистити кузов від корозії. Наприклад, можна нанести на кузов шар мастики або воску.

Взимку слід промивати іноді днище машини, так як взимку дороги часто посипаються спеціальними речовинами, які з часом можуть роз’їсти кузов. Акумулятор. Не секрет, що взимку авто споживає більше енергії, ніж у літній період.

Старий акумулятор може не витримати таких навантажень. В результаті цього, при черговому запалюванні може відбутися повна розрядка.
Краще поміняти стару акумуляторну батарею на зиму, щоб не виникало зайвих проблем. Провід й свічки. Низькі температури і неякісне паливо – швидко виведуть ваші свічки з ладу.

Їх необхідно перевірити, провести очищення від нагару, а в разі потреби і зовсім поміняти. Що стосується проводів, то взимку вони часто замерзають. Є ризик їх зламати, а при підвищеній вологості можливий також пробій. Будьте уважні до цього.

Гальмівна рідина. Дуже важлива заміна гальмівної рідини.
Стара або неякісна рідина може призвести до відмови, а надалі – до серйозної аварії. Процес заміни досить простий зливаємо стару, заливаємо нову. Однак у системі може залишитися повітря, тому, щоб не ризикувати, краще зверніться на хорошу СТО.

Масла. Вимоги до моторного масла зростає в зимовий період експлуатації. Взимку максимально зношується двигун при холодному пуску. Продовжити життя серцю авто можна за допомогою гарного і якісного моторного масла.


Взагалі його варто міняти кожні 10 тисяч км пробігу. Корисності. Раз на місяць коштує обробляти замки дверей розморожуючою рідиною. Вона їх змащує і запобігає замерзанню. Ви збережете масу нервів!

Взимку краще встановити в салон гумові килимки.
Також слід запастися щіткою зі скребком. Після зимової ночі вона Вам точно стане в нагоді, а скребок допоможе відчистити скла від намерзлого льоду. Однак цього можна уникнути, якщо залишати у вікні ледь помітну шпаринку на ніч. Прочитайте також.

Тепер, коли ви знаєте, як підготувати свого залізного коня до зими, у Вас не буде проблем при експлуатації автомобіля в зимовий період.
Приємною і безпечної Вам їзди!.

Як підготувати машину до зими?

Прочитати статтю повністю.


Коментарі:

DrWiT323F пише: Ще трос на 5 тон щоб не порвався. І лопата в багажник.
І бажано тримати бензобак повним, щоб менше конденсату утворювалося від перепадів температур.

DrWiT323F пише: Ще трос на 5 тон щоб не порвався. І лопата в багажник.
І бажано тримати бензобак повним, щоб менше конденсату утворювалося від перепадів температур.

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twenty − eleven =