розраховуйте на невеликі потужності, тим паче в меблів багато і не треба, подвійний вимикач, 2 трансу, по дві лампи на кожний напрям.

Схема підключення точкових світильників нічим не відрізняється від схеми підключення звичайних світильників – ланцюг складається з джерела живлення (220 в). вимикача (диммера) і самого світильника.

Схема підключення точкових світильників

Якщо в точкових світильниках передбачено використання лампочок на 12 вольт, то в цій схемі повинні бути присутніми понижуючі трансформатори 220/12 вольт. Підключати понижуючі трансформатори слід безпосередньо перед світильниками – в точках 1 і 2, N – загальний "нуль".

При виборі понижуючих трансформаторів для точкових світильників слід врахувати, що його потужність повинна бути на 10 – 15% більше сумарної споживаної потужності світильників, що живляться від цього трансформатора.

Слід так-же пам’ятати, що трансформатор повинен бути обслуговуваним (замінним). Т. е, щоб у випадку несправності трансформатора його можна було легко витягти через отвір у стелі, знявши світильник.

Тому при виборі трансформатора крім потужності потрібно враховувати і його габарити. Однак, іноді буває складно підібрати компактний трансформатор великої потужності, в цьому випадку при великій кількості точкових світильників можна поділити їх на кілька груп, живити кожну через окремий трансформатор з меншою потужністю і більш компактними розмірами.

Там і схема і все інше.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twenty − nine =