Як підключити датчик холу?

Хочу сей девайса спробувати зібрати

Маю такий датчик

і ще силу-силенну на приводах типу БВГ або капстанах 4х вивідні.

Ті 4х вивідні як то хитро з’єднані. послідовно.

Пробував мультиметром рівні дивитися типу одиниці і нуля, що то не помітно.

Якщо ти про висновки тієї, що маєш – ніфіга не послідовно. А якраз паралельно.

Т.е, конкретно у цікавою для тебе схеми 2 виведення – харчування 5 В і маса, і два висновки – дублюючі один одного ОЕ, які ти можеш заюзать на свій розсуд – або запараллелить для збільшення навантажувальної здатності, або просто не звертати уваги на існування одного з них (ну, на схемі девайса так і зроблено – вив.3 D1 тупо через резистор посаджений на корпус, сигнал знімається тільки з вив.2). Хочеш подивитися рівні саме на виході ЦІЄЇ мелкосхеми – підтягни виходи до GND резистором (на другому, невживаному, можеш включити ланцюжок світлодіод плюс резистор – для індикації). При використанні куди більш поширених з ОК – вихід підтягувати таким же чином до + Uпит.

А взагалі, чого паритися? Твоя МС – первісна розробка, швидше за все – ще й на гібридній основі. Воно тобі потрібно? Ти скільки сучасних кольорів розгромив? І в кожному – по прекрасній магніточутливості МС про трьох ногах і з відкритим колектором. І габаритами в 10 разів менше. Так пусти їх у справу!

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:З цим читають

  • Як повісити і підключити люстру до стелі без гака

    Як повісити люстру до стелі Перше фото наочно демонструє з чим мені довелося зіткнутися лампочка + провід + діра в стелі діаметром 5 см + люстра, яка кріпитися до стелі не так на гак, а за допо…

  • Газова плита як підключити

    Як підключити газову плиту? – Просто Зрозумій Як підключити газову плиту? За наявності двох розвідних ключів і ваших рук це можливо, але необхідно пам’ятати, що установка газової плити. Установка…

  • Як підключити теплі підлоги до котла

    Як підключити теплі підлоги до котла При виборі типу теплої підлоги для приватного будинку варто звернути увагу на самий зручний і економічний варіант водяні підлоги, що підключаються до котла….

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × one =