У мене в квартирі газ. Але підключити газову духовку коштує неймовірних зусиль. Спочатку треба додзвониться в Мосгаз і домовиться, що за 950 рублів газовий сантехнік тільки увійде в під’їзд. Далі сантехнік скаже, що труби газові, які він сам мені встановлював, зовсім правильні і треба доварювати до них ще тисяч п’ять або шість рублів. Далі треба ще отримати дозвіл на ухвалу та іншу хрень …

Я поступив простіше. Купив газову духовку в ікеях. З урахуванням знижки та іншої фігні – 9999 рублів. Підключається духовка просто. Тупо вставляється в ящик імені тієї ж Ікеі. Кріпиться чотирма шурупами. Ще треба штепсель купити. У комплекті не йде.

Тут у мене запитують про герметик. Потрібен? Не потрібен. Навіщо? Щілини замазувати? Духовка кріпиться шурупами.

Злі язики говорили мені, що газ краще. Я їм не вірю. Я повірив шведам з Електролюкс. Духовка підключається до звичайної євророзетці. Ніяких кабелів тягти не треба. І жере НЕ більше чайника.

Злий мова: Так адже чайник дві хвилини працює, а духовка 2:00!

Пішов в ж …: Я духовку раз на місяць включаю.

Диво природи. Працює офігенно. У мене була хренова туча приладів з конвекцією, але дана духовка всіх перестрибнула. Якщо треба засмажити курку, то не потрібно сидіти біля вогнища і перевертати тушку щоб не згоріла. Тупо засунув окіст і йди гуляй. Залізний вентилятор сам все обдует і розподілить жар.

Ще мені подобається, що духовку мити не треба. Включив її на 250 градусів – і все зайве згоріло. І кнопки управління мені подобаються. Не стирчать. Утапліваются до корпус. Жодна собака їх не сгризет.

Варильна панель кріпиться ще простіше. Тупо вирізається потрібна діра в стільниці. З нормальними плитами (типу Bosch) навіть трафаретка йде в комплекті. Не треба з циркулем вимірювати стільницю. Доклав, обвів олівцем і пили лобзиком. Головне лобзик мати потужний. Я от купив за 300 рублів на розпродажі китайську фігню. Поки пиляв – мало не вмер. Стільниця виявилася з бука. Міцна. Дві пилки зламав.

Кріпиться варильна панель за допомогою якихось чортівня.

Я їх чесно спробував пригвинтити. Нічого не вийшло. З одного боку заважав стіл, а з іншого криві руки.

Тоді я розсудив тверезо. А на кой хрен вони потрібні? Плитка сама по собі не легка. Вгору не злетить.

У неї є спеціальний поролон, для м’якості додатки. Лежить на ньому панель і їсти не просить.

А ось приклад ідіотського лобзика. Ну і нічого. Нерівна дірка, а кому її видно?


Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × five =