Відео до статті

Прогрес не стоїть на місці: з’являються нові технології, які роблять роботу користувачів технічних пристроїв більш зручною. Телевізор марки LG з функцією Smart TV (що дослівно перекладається, як "розумне телебачення") Яскравий тому приклад. За допомогою вбудованої опції ви маєте доступ до глобальної мережі прямо з телевізора. Крім того, підключення до звичайного телебачення володарям "розумного" телевізора вже ні до чого: фільми, серіали і передачі можна дивитися прямо з Інтернету.

Як підключити телевізор LG Smartv TV до комп’ютера

Найпростішим способом з’єднання телевізора і комп’ютера є використання проводів. Входи / виходи на задній панелі можуть бути різними залежно від моделі телевізора. Зазвичай біля телевізорів марки LG з функцією Smart TV присутні наступні входи / виходи – HDMI, композитний відеовхід ("дзвіночки", Роз’єм RCA), компонентний відеовхід ("дзвіночки", Стандарт YPbPr).

Найкраще підключати пристрої через HDMI-кабель, так як у випадку з "дзвіночками" якість переданих сигналів (відео, аудіо) значно гірше. Крім того, з’являється велика кількість проводів. Правда кабель HDMI часто відсутня в комплектації, тому провід необхідно буде докупити в спеціалізованому магазині.

Деякі моделі телевізорів також підтримують входи DVI, SCART.

Техніка підключення проста – необхідно з’єднати телевізор і комп’ютер кабелем через відповідні роз’єми. Потім зайти в налаштування телевізора і вибрати тип підключення.

У випадку, якщо ваш комп’ютер не має входу аналогічного зі входом телевізора, то тоді необхідно використовувати комбіновані типи кабелів (наприклад, якщо у комп’ютера є тільки вхід VGA, то проблема вирішується через дріт VGA-HDMI). Крім того, у продажу є спеціальні перехідники-конвертери, які здатні перетворювати аудіо- і відеосигнали.

Як підключити телевізор LG Smartv TV до Інтернету

Щоб користуватися можливостями функції Smart TV, потрібне підключення телевізора до мережі через маршрутизатор (допускається як кабельне підключення, так і бездротове).

Кабельне з’єднання

 1. Підключіть маршрутизатор до телевізора через мережевий кабель. З’єднання відбувається через LAN-роз’єми пристроїв.
 2. На ДУ від телевізора натисніть кнопку "Home" (перехід в Smart-меню) і перейдіть в розділ "Установки".
 3. Далі виберіть вкладку "Мережа" і натисніть на "Налаштування мережі: провідний".
 4. Зазвичай з’єднання встановлюється через автоматичні настройки. (У випадку, якщо необхідно буде ввести адреси IP і DNS, то виберіть режим "Ручна настройка" і введіть адреси).
 5. Натисніть на кнопку "Ок".

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:З цим читають

 • Як підключити електричну плиту відео, фото

  Сучасні електричні плити можуть мати потужність в межах 1-18 кВт, що вимагає якісного і грамотного виконання робіт по підключенню такої плити до мережі живлення. Розглянемо покроково, як підключи…

 • Як підключити планшет до Інтернету

  Планшет – це останнє слово в сучасній мультимедійної комунікаційної та обчислювальній техніці. Планшет дозволяє не просто пограти в гру або подивитися фотографії, але й вийти в Інтернет і поспілк…

 • Смарт ТБ. Smart TV. Samsung Smart TV.

  Менше половини проданих телевізорів Smart TV власники підключають до Інтернету через локальну мережу, фактично не користуючись його перевагами. Спочатку додатки “Смарт ТВ” розроблялися не для всі…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

six − one =