Як підключити теплі підлоги до котла

При виборі типу теплої підлоги для приватного будинку варто звернути увагу на самий зручний і економічний варіант – водяні підлоги, що підключаються до котла. Ця система проста в монтажі, дозволяє здійснювати самостійну регулювання температури обігріву та істотно економити витрати електроенергії.

Для того, щоб обладнати будинок системою водяних підлог з підключенням до котла, а саме для того, щоб завершити підключення необхідно придбати настінний котел для теплих підлог, запірні вентилі, колекторний шафа, компресійні фітинги, циркулярний насос, бажано термостат.

Установка теплих підлог виробляється в цементно – піщану стяжку. Підготувавши всі комплектуючі системи, необхідно зняти стару стяжку, розподілити елементи теплих підлог по всій площі, де буде проводитися їх монтаж.

Котел для теплих підлог необхідно навісити в зручному для доступу і його обслуговування місці, причому таким чином, щоб петлі водяних труб йшли з колектора. Для розміщення обладнання доцільно, якщо будинок проектується, передбачити або, якщо будівля існує, знайти можливість розмістити в окремому приміщенні. Монтаж самого котла бажано довірити досвідченому фахівцеві або, як мінімум отримати у нього консультацію.

Наступний етап – установка колекторного шафи. Колекторний шафа призначена для здійснення обороту води в трубах та суміщення опалення підлоги із загальною системою домашнього опалення.

Подає і поворотній труби заводять в колекторний шафа. Подає труба подає гарячу воду в систему теплих водяних підлог. Поворотна труба забирає охолоджену рідину і доставляє її назад в котел. На кожній з труб потрібно встановити запірний вентиль для забезпечення можливості перекрити воду при виникненні такої необхідності.

З’єднання труби від котла з металевим вентилем здійснюється за допомогою компресійного фітинга, до вентиля підключається вхід колектора. З використанням фітингів виробляється з’єднання контурів теплої підлоги з колектором.

У колекторі встановлюється циркулярний насос, який призначений для прогону води в постійному режимі. Циркулярний насос монтують на трубі, що подає. Для того, щоб забезпечити можливість регулювання температури нагріву підлог, потрібно придбати циркулярний насос з термостатом.

Залишилося включити систему і перевірити її роботу.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:З цим читають

  • Віщі сни правда і вигадки

    Віщі сни (правда і вигадки їх часто зустрічаються) характерні для проникливих людей. Сон – це звичайне повсякденне явище. Але якщо намагатися дати більш точне визначення цієї особливості нашого о…

  • Як знищити клопів в квартирі – Каменску цікаво – Каталог статей – Каменськ-Уральський live

    Як знищити клопів в квартирі Клопи – кровоссальні комахи. Активний спосіб життя вони починають, коли на місто опускається ніч. Клопи живуть також в різних областях, незалежно від того, санітарний…

  • Як зшити чохли на м’які меблі

    Минає час. Речі, які здавалося недавно, були новими, зношуються. Так відбувається і з меблевою оббивкою. Звичайно, можна купити нові меблі, але ця покупка, по-перше, обійдеться дорого, а, по-друг…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × 1 =