Бездротовий доступ до Інтернету за допомогою Wi-Fi мережі є найкращим варіантом для Android планшета / смартфона. Оскільки на відміну від 3G підключення є більш швидким і безкоштовним (на відміну від мобільного підключення), плюс до всього не всі моделі планшетів оснащені модулем для мобільного інтернету, для них вибирати нема з чого. Підключення вашого планшета / смартфона Андроїд до Wi-Fi мережі процедура дуже проста і не вимагає спеціалізованих знань. А завдяки цій статті з нею впорається навіть дитина (або навпаки-дорослий, зараз діти в інформаційних технологіях вже набагато просунутий батьків).

Першим ділом, натискаємо на вашому пристрої кнопку Головного меню.

Далі знайдіть і натисніть кнопку "Налаштування ".

Виберіть вкладку "Wi-Fi ", Зверніть увагу, що б повзунок був у положенні ВКЛ. Якщо ваш роутер підтримує WPS (кнопка швидкого і безпечного підключення до бездротової мережі Wi-Fi), то на планшеті / смартфоні натискаєте кнопку зі стрілками (кнопка WPS).

Активувавши цей пункт, протягом 2 хвилин натисніть на маршрутизаторі / роутері кнопку WPS (може називатися QSS чи інакше, в залежності від моделі пристрою).

Андроїд пристрій сам встановить безпечну бездротову зв’язок з вашим бездротовим пристроєм.

У підсумку ви побачите, що з’єднання встановлено. Натисніть "Ок ".

Якщо ж на вашому маршрутизаторі / роутері немає кнопки WPS (QSS), натисніть на мережу до якої хочете підключитися, в даному прикладі ім’я мережі www.pk-help.com.

Введіть пароль для підключення до цієї Wi-Fi мережі.

Тепер ви можете безперешкодно користуватися Інтернетом. При наступних підключеннях вже не треба буде вводити пароль або натискати кнопку WPS. Оскільки ваш пристрій запам’ятає ім’я мережі і його пароль і автоматично буде підключатися до Wi-Fi мережі.

Що б переконатися що ви підключені до Wi-Fi досить подивитися у верхній правий кут планшета / смартфона і побачити там індикацію рівня сигналу Wi-Fi.

Усунення неполадок при підключенні до Wi-Fi мережі на Андроїд.

Якщо планшет / смартфон Андроїд не може підключитися до мережі Wi-Fi, зробіть наступне:

– Вимкніть і знову ввімкніть Андроїд пристрій.

– Перезавантажте маршрутизатор / роутер.

– Видаліть мережу Wi-Fi, а потім додайте її знову. Для цього в списку мереж натисніть на вашу мережу і виберіть "видалити ".

– Перевірте налаштування маршрутизатора.


– Зверніться до провайдера (якщо на інших пристроях Інтернет теж відсутній або індіктор Інтернет на маршрутизаторі / моедеме не горить)

– Відновите прошивку маршрутизатора / роутера.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

sixteen − sixteen =