Іноді, після того як ви побудували свій основний будинок, виникає потреба або бажання зробити прибудову або просто розширити свій будинок. У такій справі, необхідно створювати (або розширювати) підстава. Але варто бути обережним, оскільки не правильне розширення може призвести до того, що будуть пошкоджені як прибудова, так і основний будинок. Отже, як підлити фундамент. щоб все вийшло правильно?

При «зведенні» прибудови, найкраще буде просто продовжити вже існуюче підстава. Для такої роботи вам знадобляться: бетонна суміш (кількість визначається за розмірами прибудови), дошки для опалубки, арматура перетином 10-12 міліметрів (довжину вибирайте індивідуально, спираючись на розміри вашої майбутньої прибудови), будівельний інвентар для створення фундаменту (для монтажу опалубки і затоки бетонної суміші), перфоратор і молот.

Тепер, коли у нас є все необхідне, приступимо! Підготуйте ділянку, на якій ви збираєтеся працювати: видаліть облицювання на тій стороні цоколя, де ви збираєтеся зробити стик з новою спорудою. Вирийте стрічковий котлован і змонтуйте опалубку з дерев’яних дощок для майбутньої основи вашої прибудови. Потім, за допомогою перфоратора, зробіть отвори (діаметром трохи менше діаметра арматури) в місці стику старого і майбутнього підстав.

Обережно! Не надто навантажуйте основний фундамент, інакше він може дати тріщину! Краще всього, якщо ви будете свердлити на зниженій швидкості, і будете уникати різких навантажень на поверхню конструкції! Тепер підготуйте арматуру для зчеплення фундаментів двох будівель: за допомогою молота, вбийте арматуру в просвердлені дірки основного фундаменту (на глибину пророблених отворів). Для більш щільного закріплення арматури в бетоні можна також заточити її забивається край. Якщо ви не зовсім впевнені в надійності закріпленої арматури, то можна додатково закріпить їх цементним розчином! Тепер настав етап заливки фундаменту: слід залити бетон в декілька шарів, при цьому помішуючи його. Така процедура (помішування) необхідна для утрамбовки бетону і запобігання появи «повітряних мішків». У міру висихання матеріалу не забувайте звіряти його висоту і, при необхідності, робіть корекцію його форми і висоти.

От і все. Тепер ви знаєте, як підлити фундамент самому!

При передруці або частковому використанні активне посилання на ТОВ "ТК Астрей" обов’язкове.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × 2 =