Досить часто фундамент будинку починає руйнуватися через тривалої служби або високої вологості грунту. Конструкція може викривлятися і просідати унаслідок зміщення грунту. Щоб зберегти споруду і не допустити появи великих тріщин в стінах, потрібно знати, як підлити фундамент під будинок. Так вдасться зміцнити будівлю, завдяки чому воно простоїть ще не один десяток років.

Перед тим як підлити фундамент під будинок, потрібно придбати:

Інструкція

  1. Визначення серйозності ситуації і місця максимального опущення фундаменту. Потрібно оглянути будинок візуально і знайти самі великі тріщини.
  2. По периметру прикріпити до стін і основі маяки із пластиру або паперу. Їх потрібно клеїти на тріщини і цільні відрізки. Обов’язково перевіряти розташування маяків, стежити за тим, чи не змістилися вони. У місцях, де з’являться розриви, потрібно виконувати роботу в першу чергу.
  3. Процес підливи фундаменту починається з викопування ями. Важливо запам’ятати, що зовнішній край ями повинен бути нахилений на 30-40 градусів, а сама вона повинна бути достатньо широкою. Відкопувати необхідно нижче рівня поглиблення фундаменту.
  4. Опустити в яму трубу, один кінець якої буде під фундаментом, а другий – над ямою.
  5. Розвести слабкий розчин бетону, часто званий професіоналами “будівельне молоко”. Розчин потрібно робити рідкий і однорідний.
  6. Заливати в трубу приготований цемент, поки грунт повністю не насититься, а волога не перестане вбиратися. Заливка припиняється тільки в тому випадку, якщо вода не йде з ями протягом 2-3 годин.
  7. Залишити яму на 24 години. Якщо за цей період розчин повністю пішов у грунт, то дія потрібно повторити. Робити це необхідно до того моменту, поки бетонний розчин не зупиниться на одному рівні.
  8. Виконати підливу аналогічним чином з чотирьох сторін будинку.
  9. Через 2-3 тижні знову перевірити маяки. Якщо рух присутній – повторити процедуру.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seventeen − 16 =