Як платити за воду в Москві? Є два варіанта:

  • за лічильниками
  • за нормативами

Як платити за нормативами

Якщо прилади обліку не встановлені, то для розрахунку суми оплати береться кількість мешканців, зареєстрованих на даній житлоплощі, і множиться на норматив водоспоживання однією людиною. Норматив становить на даний момент близько одинадцяти з половиною кубометрів, в сумі гарячої та холодної води. До отриманого значення додають оплату за водовідведення отриманого обсягу.

Враховуючи, що нормативи, за якими відбувається розрахунок, є за фактом максимальними значеннями, в квартирах, з великою кількістю зареєстрованих мешканців, платити за нормативами виходить зовсім не вигідно.

Що потрібно, щоб оплачувати за лічильниками

Якщо лічильники води не встановлені, їх необхідно встановити. Процедура установки досить проста, але, якщо ви не є фахівцем, з метою економії часу краще довіритися тим, хто виконує таку роботу не в перший раз.

У столиці не складе труднощів знайти спеціалізовану фірму, яка має відповідний сертифікат, і у вас не буде проблем з інженерною службою при реєстрації пристроїв. Конкуренція в секторі монтажу приладів обліку води в Москві досить висока, пропозицій багато, рівень цін відрізняється не сильно, і вартість встановлення не буде надмірною.

Як передати показання лічильників води

Будемо вважати, що прилади обліку встановлені належним чином, опечатані і зареєстровані. Залишається тільки один нюанс – передача інформації про кількість споживаної води. Інформацію потрібно вказувати в кубометрах, а передавати потрібно буде щомісяця з 15 по 3 число включно.

Передавати показання приладів обліку води можна кількома способами:

    Особистий візит до МФЦ вашого району По телефону, про таку можливість краще уточнити в МФЦ Через інтернет – в особистому кабінеті на сайті Московського порталу держпослуг pgu.mos.ru За допомогою мобільного додатку ЖКГ Москви

Забувати про необхідність передачі даних більш ніж на два місяці не рекомендується, оскільки для поновлення передачі інформації буде потрібно особистий візит в МФЦ, а методика розрахунку зміниться, що ймовірно може збільшити підсумкову суму в черговий квитанції.

Як відбувається оплата за воду в Москві

Оплата в Москві відбувається так само, як і за інші послуги ЖКГ – загальною квитанцією, де окремими рядками прописується, скільки виставлено за холодну, гарячу воду і водовідведення. Квитанцію можна отримувати поштою в паперовому вигляді або в електронному по email.

Іншими словами, оплатити за лічильниками або без них можна всіма відомими способами, наприклад:

    В офісі банку В терміналах оплати Через інтернет банк

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × four =