Як Побудувати Баню в Подвалє

Як зробити підвал сухим »Самоделки своїми руками

Сирий підвал – неприємність, з якою зустрічаються більшість домовласників. Фактори вологи різні, але як правило це трапляється через грунтових вод: якщо їх рівень високий, а льох добре заглублен, то сухість як правило буде під загрозою. У деяких випадках легше відмовитися від підвалу, ніж витрачати годину і гроші на нескінченну боротьбу з підтопленням. Однак, грамотна гідроізоляція повинна допомогти не допустити подібних неприємностей.

Підвал на дачі або в приватному будинку, безумовно, річ корисна. Хтось буде зберігати там їстівні припаси, комусь потрібно додатковий простір для пральнею, більярдною або різноманітного інвентарю. Але побудувати підвал – півсправи. Головне – надійно захистити його від попадання вологи, інакше користі від нього, на жаль, буде небагато, зате головного болю – більш ніж. Як правило, гідроізоляцію потрібно здійснювати в ході будівництва підвалу зовні – таким чином ви захистите не тільки підвал, а й фундамент будинку. ющим ».

Природно, починати треба з вивчення особливостей грунту на ділянці. Якщо ви хочете якихось гарантій, потрібно отримати рекомендації гідрологів. Наприклад, якщо це сухі грунти (легкі піщані і супіщані), можна обмежитися зовнішньої гідроізоляцією. Вологі грунти (суглинки і глина) зажадають більш кардинальних заходів. Крім того, загроза буває не тільки знизу, але й зверху – у вигляді потоків води, спадають з даху. Доведеться зробити вимощення та організувати водовідведення – як з покрівлі, так і від самої будівлі. Якщо підвал підтоплюється настільки, що вода покриває підлогу, необхідний дренаж – без нього будь-яка гідроізоляція виявиться не на висоті. ніяких універсальних методів не існує.

Тепер докладніше про кожен метод гідроізоляції на етапі будівництва підвалу.

ПЕРВИННА ЗАХИСТ

1. Обмазувальні-оклеечная гідроізоляція – Традиційна, визнана «просунутими» будівельниками морально застарілою, але, як і раніше, популярна завдяки своїй економічності.

Цей вид гідроізоляції стін і підлоги підвалу виконується за допомогою бітуму, бітумних емульсій та мастик, руберойду, пергаміну, гідро- і стеклоизола, рулонних, обклеєних і наплавляються гідроізоляційних матеріалів на бітумній основі («Артисан», «Бутін», «Гидрозіт», « Гігростоп »,« Техномаст », Ceresit, Viantron).

Звичайний бітум – найневдаліший вибір. Термін його служби недовгий (6-7 років). Морози погано впливають на еластичність бітуму, отчого можливо відшаровування і механічні пошкодження гідроізоляції при переміщеннях грунту в зимовий час. Якщо вийде з ладу дренаж, води в підвалі не уникнути. Відновити таку «захист» обійдеться дорожче, ніж виконати. Загалом, вона більш-менш надійна виключно при низькому рівні грунтових вод.

Сучасні мастики – варіант трохи краще. Це рідкі полімерно-бітумні склади, які застосовують в холодному і гарячому вигляді. Гарячі мастики набувають гідроізоляційні властивості після охолодження, холодні – після висихання. Вони хороші тим, що утворюють безшовну оповиваючу плівку на будь-якій поверхні.

Джерело: www.umeltsi.ru

Або читайте оригiнал here.


Цікаве відео для вас:


З цим читають

  • Як побудувати піч своїми руками в заміському будинку

    Залізна або цегляна піч? Перевага металевої печі перед цегляної – швидкість розігріву. Цегляний аналог набагато довше прогрівається і починає віддавати тепло не відразу. Однак цей факт можна обер…

  • Як побудувати доріжки на дачі

    Спочатку для того щоб побудувати доріжки на дачі потрібно вибрати матеріал для них. Основними матеріалами є тротуарна плитка, цементний розчин та інші. Для початку розставте кілочки і натягніть н…

  • Як побудувати літній будиночок своїми руками

    Зміст: [приховати] Якщо у вас завжди була мрія про літньому будинку на ділянці, але грошові кошти не дозволяли його придбати, то зараз ви можете здійснити її і побудувати літній будиночок самості…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 + fourteen =