Планування ділянки

Вам знадобиться спланувати, де буде розташовуватися ваш будинок, де буде знаходиться гараж та інші споруди, а де ви залишите місце для озеленення. При плануванні ділянки зазвичай діє таке правило: розмір будинку по відношенню до розміру ділянки визначається як 1:10. А якщо ділянка 10 соток, наприклад, то площа першого поверху не рекомендується робити більше 100 кв.метрів.

Проект будинку

Переймаючись питанням, як побудувати дачу, ви повинні для себе вирішити, якого розміру буде ваш будинок. Площа в 80 «квадратів» вважається маленьким будинком, 150 «квадратів» – середній будинок, і 200 і вище кв. метрів – великий будинок. Залежно від розміру, сплануйте, скільки вам необхідно спалень, де буде розташовуватися кухня, кімната відпочинку і т.д.

Вибираючи проект будинку, ви повинні знати, що можливі 2 варіанти: можна вибрати з типових проектів. можна замовити індивідуальний проект. Типовий проект має явну перевагу перед індивідуальним в тому, що він випробуваний на багатьох попередніх будовах, а тому перевірений часом і надійний. Тим більше, що типовий проект завжди можна доопрацювати і скорегувати за бажанням. Індивідуальність дому ви додасте за рахунок внутрішнього планування та фасаду.

Вибір матеріалу споруди

Технології та матеріал споруди сьогодні дуже різноманітні. Вам потрібно визначитися, як побудувати дачу – виключно для літнього проживання або ж вам цікавий універсальний варіант. Визначальне значення має те, яке призначення буде мати будинок. Приїжджати на відпочинок ви будете тільки в літній час, або ж захочете навідатися на дачу взимку, наприклад під Новий рік. Для літнього проживання підходять каркасно-панельні будинки. Для більш теплого варіанти використовують цеглу або піноблоки, хоча є ще маса цікавих варіантів, в числі яких застосовують комбіновані будинки, коли перший поверх, наприклад з піноблоків, а другий – дерев’яний.

Якщо ви вирішите будувати дачу своїми руками, то на сьогоднішній день в мережі інтернет можна знайти багато корисної, детальної інформації, яка допоможе вам розібратися в кожному етапі будівництва.

Будуємо дачу своїми руками

Як побудувати дачу своїми руками – відповідь на це питання починається з зведення фундаменту. Сьогодні все більша кількість людей зупиняють свій вибір на каркасних будинках. Для таких будинків підійде стовпчастий або стрічковий фундамент мелкозаглубленний.

Далі, приступають до пристрою каркаса. При його зведенні використовуються дерев’яні та металеві каркасні конструкції. Перед зведенням стін облаштовують підлогу. Останнім етапом будівництва є зведення даху.

Каркасні будинки виглядають красиво, сучасно, стильно. Але головне, що необхідно знати, це те, що зводитися вони можуть на максимально високе ділянці, оскільки дерев’яні каркасні будинки не люблять вогкості.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × four =