Песочніца- дуже корисна річ: дітей притягує можливість будівництва будинків і різних форм споруд, будівництво замків і т.д. в умовно безпечному середовищі, а їх батькам дає можливість відпочити.

Дотепний батько чи дідусь, можуть самі спробувати побудувати цю привабливість. Зі боку- це виглядає не дуже складним будівництвом, пристрій квадрата з вертикально розташованих дощок і наповнення його піском.

Але давайте ми почнемо будівництво пісочниці, з вибору місця. У якому місці у дворі будинку поставити пісочницю? Якщо у вас є великий двір, вибір вельми значний.

Менший простір, можливо потребують більшого творчості. Так, як діти проводять в пісочниці не одну годину, для її місцерозташування не підходять місця, де під час ігор, сильно гріє сонце. Краще всього вибрати місце, на яке падає тінь. Прямі сонячні промені можуть, не тільки привести до теплового удару (пошкодження головного мозку, обумовлене безпосереднім впливом сонця на неприкриту голову), а також дуже сильно нагріти пісок.

Для будівництва пісочниці, так само не підходить місце під деревом: будуть заважати його коріння і опале листя, гілки. Пісочниця повинна бути чітко видна, коли ви працюєте, і залишаєте своїх дітей поодинці.

Наступний крок – розміри ящика. Залежить від кількості граючих в пісочниці дітей (навіть якщо ви побудуєте пісочницю для свого єдиного сина – подумайте про його друзів!). Пісочниці з площею 3 квадратних метрів, буде достатньо для однієї дитини, а також кількох його колег.

Форма – не повинна бути традиційним квадратом або прямокутником, побудувати пісочницю можна у вигляді ромба, кола чи трикутника.

Наступне- це будівельні матеріали. Вам знадобляться: дерев’яні дошки (товщиною 2,5 см, ширина 25-30 см), чотири куточки у вигляді букви L, болти, геотекстиль, чистий пісок. Якщо ви не маєте геотекстилю, можна використовувати руберойд.

На дно пісочниці, відріжте шматок геотекстилю трохи більше, ніж розміри пісочниці. Він буде відокремити пісок від грунту і дозволить йти волозі. Перенесіть розміри ящика на грунт, позначаючи за допомогою кілочків і шнура, і рівно відкопайте невеликий шар грунту (10-20 см). Це дозволить зберегти, стабільність і вертикальність стінок. Застеліть геотекстиль.

У підготовлену форму у вигляді рами, вставте 4 відповідного розміру дошки (наприклад, 2 м в довжину), і з’єднайте їх куточками у формі букви L, закріпивши за допомогою шурупів по дереву. Наждачним папером відшліфуйте всі поверхні, з якими можуть мати контакт діти. Пофарбуйте або покрийте лаком, щоб в місця з’єднань не надходила і не збиралася волога.

Ну, що у нас є рама і дно, час наповнити ящик піском. Він повинен бути м’яким і чистим. На підставі розмірів ящика (довжина, ширина, глибина), можна вирахувати скільки потрібно піску.

Останній крок – покриття ящика (захист від дощу, листя з дерев, домашніх тварин). Це допоможе зберегти пісок сухим і чистим. Найкраще для цих цілей використовувати брезент (краю притиснути каменями). Може бути використаний будь водо- не проникний матеріал, що відповідає розмірам ящика.

Звичайно, пісочниця. краще буде виглядати зі спеціально побудованої кришкою або дахом (також захищає від прямих сонячних променів). У разі якщо у вас на будівництво пісочниці недостатньо місця, або якщо ви не хочете влаштовувати стаціонарну пісочницю, ви можете організувати дітям пісочницю в невеликій пластиковій коробці, наповненою піском.

Поділитися "Як побудувати пісочницю"


Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

  • Як побудувати хатинку в лісі

    Багато людей мріють відпочити від міської суєти в лісовому будиночку. Звести його можна своїми руками. Необхідно тільки вибрати відповідне місце, на якому ви будете будувати будинок. Рекомендуєть…

  • Як побудувати і де розташувати теплицю на ділянці

    Як побудувати і де розташувати теплицю на ділянці? Щоб побудувати теплицю середніх розмірів дозволу не потрібно, але як повинна вона розташовуватися відносно огорожі, сусідських будівель або на…

  • Як побудувати вуличну піч на дачі

    Якщо ви любите посмажити шашлик на дачі, а ще мрієте про пристойну коптильні, то пора задуматися про будівництво капітальної вуличної печі. Це займе всього кілька днів, зате в нагороду ви отримає…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twenty + three =