У сучасних кухонних кімнаті, можна виявити кілька видів побутової техніки, використовуючи яку, з’являється можливість спростити процес приготування вишуканих страв. Якщо кухня постійно в русі, тобто на ній постійно перебувати господиня, готуючи їжу, то без витяжки знаходиться в такому приміщенні досить складно, висока температура і пари жиру, погіршують повітря. Якщо конфорка використовується на протязі всього дня, рекомендується встановити над нею витяжку, пристрій зможе втягнути в себе попсутий повітря, який з’являється в процесі приготування. Завдяки роботі витяжки, за короткий час, запобігається поширення неприємного запаху по всьому будинку, витяжка здатна зберегти кухонні меблі у відмінному стані, після проведеного ремонту, приміщення довгі роки, залишиться в привабливому зовнішньому вигляді. Але, цього не достатньо, для того щоб повітря в домі завжди був чистим, необхідно проводити своєчасну чистку фільтрів кухонної витяжки.

Довговічні і зручні водонагрівачі Atlantic доступні на сайті aqua-life.ua

Відчистити фільтр витяжки можна, для цього візьміть лимонну кислоту, кухонну сіль, набір викруток і новий фільтр.

Як чистити фільтр витяжки вперше

Якщо до цього, ви не стикалися з чищенням фільтрів витяжки, вам знадобитися керівництво з експлуатації витяжки. У ньому ви знайдете основні правила, вони згодяться вам, в процесі використання приладу, перегляньте керівництва, використовуючи корисну інформацію, ви зможете самостійно зняти фільтр для очищення і дізнаєтеся, як саме, проводиться процедура. Почати очищення, слід з відключення пристрою від мережі, знайдіть місце кріплення, вони можуть виглядати у вигляді пластикових заглушок, або простих болтів з шайбами. Якщо в моделі кухонної витяжки в місці кріплення присутні засувки, то їх вам потрібно розкрити, якщо корпус кріпитися за допомогою болтів, відкрутіть їх. При відкручування, що не втратьте деталі кріплень, якщо випадково втратите шайбу, то без неї, болт не зможе надійно триматися. Акуратними рухами зніміть планку і разом з нею блок фільтра. Блок, складається з декількох шарів алюмінієвої сітки і окремих прокладок, з паперу і тканини. Прокладання в блоці, необхідно поміняти на нову прокладку, оскільки елемент одноразовий. Самі металеві сіточки блоку фільтра, необхідно як слід вичистити.

Для очищення блоку і сітки використовуйте спеціальне хімічне засіб, воно має йти в комплекті з витяжкою. Якщо засіб закінчилося, погортайте керівництво, ви знайдете інформацію, також про очисних засобах, які підійдуть для моделі кухонної витяжки. Очистити фільтр від накопичилася бруду і пилу, дуже просто. Сітку фільтра помістіть в теплу воду, рівномірно на поверхню нанесіть речовина, залиште на кілька хвилин, і після сполосніть великою кількістю теплої води.

Чистити фільтр витяжки, рекомендується від ступеня забруднення сітки, якщо відкривши витяжку, сітка запорошилася і стала брудного кольору, значить, пора привести її повний порядок. Альтернативою спеціальному хімічному засобу для чищення фільтру і сітки витяжки, може стати звичайна кухонна сіль. Для очищення помістіть сітку в великий пластиковий таз, додайте теплу воду, в воду додайте кухонну сіль. У солоному розчині витяжка повинна перебувати протягом півгодини, по закінченню цього часу, сітку промийте великою кількістю води. Якщо сітка фільтра повністю не очистилася, то нанесіть на поверхню лимонну кислоту, дайте сітці, як слід підсохнути, зберіть комплектуючі витяжки, і включіть в мережу.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × two =