Історія того, коли, скільки і як часто ми відвідували сайти та інші ресурси в інтернеті, насправді зберігається в браузерах досить довгий час. Знати даний факт потрібно. Так як бажано періодично очищати ці дані. У даній статті я детально опишу, де можна подивитися історію у всіх популярних браузерах.

Як подивитися історію відвідин сайтів. Історія зберігатися не на комп’ютері, а у ваших інтернет браузерах. Якщо ви найчастіше використовуєте «Google Chrome» або «Yandex браузер». то я спеціально зробив окрему статтю «Як подивитися історію в гугл хром»

«Mozilla Firefox». Щоб подивитися історію в Мозіль, необхідно в меню, яке знаходитися зверху, вибрати пункт «Журнал». а в ньому підпункт «показати весь журнал». Або просто натиснути комбінацію клавіш «Ctrl + Shift + H».

Ви зможете розглянути відвідування сайтів по місяцях, а також всі завантаження. Крім цього є можливість очистити історію.

«Opera». Історію відвідин сайтів в браузері опера можна легко виявити, натиснувши зліва вгорі екрану на меню, яке відображається у вигляді напису «Opera». Далі перейти на пункт «Історія». Також можна скористатися комбінацією клавіш «Ctrl + Shift + H». якщо не змогли знайти цього меню.

Тепер розкриваємо різні дати «сьогодні». «На цьому тижні» … і виявляємо сайти, на яких ви бували.

Щоб очистити історію в даному браузері я написав окрему статтю «Як видалити історію в опері»

Як подивитися історію відвідин сайтів в «Internet Explorer». В останніх версіях цього браузера історія зберігатися в наступному місці. Справа, вгорі екрану, є будиночок зірочка і коліщатко. Натискаємо на зірку або на комбінацію клавіш «ALT + C» – відкриється меню, в якому потрібно перейти у вкладку «журнал» (або натиснути комбінацію «Ctrl + H»).

Таким чином, ви зможете переглянути історію відвідин сайтів в браузері.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 − seven =