Як пофарбувати штучне хутро в домашніх умовах?

У кожному будинку обов’язково є речі, при виготовленні яких використовували штучне хутро. Будь то сумка, комір, предмети інтер’єру або навіть шуба в один прекрасний момент ви помітите, що виріб став менш привабливим, а товарний вигляд і зовсім втрачений.

Щоб реанімувати улюблену річ, потрібно докласти трохи зусиль і пофарбувати або підфарбувати штучне хутро самостійно, навіть в домашніх умовах. Перед початком роботи проаналізуйте, як ваша річ виглядає і подумайте, що ви бажаєте отримати після обробки, тому що якщо ви хочете колір поміняти кардинально, тоді з вибором барвника доведеться повозитися, а от якщо ви бажаєте тільки поєднувати виріб, тоді потрібно вибирати тони ближче до тим, яким кольором ваше виріб.

У кожному разі в якості барвника використовують звичайну фарбу для волосся, вибираючи більш стійку і якісну. Якщо вам потрібно злегка освіжити виріб, то можна використовувати звичайні тонувальні шампуні.

Перед фарбуванням виріб треба добре почистити, будь-які сліди бруду, жиру приведуть до того, що фарба ляже нерівномірно, а деякі ділянки і зовсім не підфарбувати. Приблизно за добу для фарбування протріть забруднені ділянки ватяним тампоном, який змочіть в мильному розчині або в миючому засобі (будь-якому).

Коли штучне хутро стане сухим, знайдіть невелику ділянку, який буде непомітний і проведіть невелике тестування. Окрасьте його, а після висихання подивіться, такого чи кольору ви хотіли добитися. Якщо вас все влаштовує, то починайте фарбування всього виробу.

Сам виріб перед початком роботи потрібно злегка розтягнути. Це необхідно для того, щоб деякі ділянки не опинилися непоміченими. В якості розтяжки можна використовувати стілець або звичайну дерев’яну дошку, закріпити виріб можна за допомогою прищіпок.

Фарбу розводите згідно інструкції виробника, при фарбуванні використовуйте м’яку щіточку. Всі рухи під час роботи здійснюють тільки по напрямку волосків штучного хутра, при цьому злегка придавлюють щітку, щоб захопити тканину-основу.

Коли фарбування завершена, почекайте час, який вказав виробник. Фарбу змийте акуратними рухами, намагайтеся не пошкодити хутро. Для зняття зайвої фарби можна використовувати чистий вологий тампон.

Ще в мокрому стані штучне хутро після фарбування розчісують і залишають для сушіння, після знову розчісують, розправляючи волокна в потрібну сторону. Після сушіння виріб придбає новий, яскравий і насичений відтінок.

Зверніть увагу на те, що знімати річ з розтяжки можна лише після того, як хутро повністю висохне, в іншому випадку виріб з штучного хутра може істотно змінитися в розмірах. Воно може стати менше або його просто “потягне” в яку-небудь сторону.

Ну, ось тепер ваша улюблена річ знову виглядає привабливо і її колір практично неможливо відрізнити від первісного кольору! Якщо відтінок вас не влаштовує, через тиждень можна повторити фарбування.

Або читайте оригiнал here.


Цікаве відео для вас:


З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × one =