Часто буває так, що почувши слово ремонт, ми мимоволі здригаємося від спогадів про кількість витрачених нервів і коштів. Однак, знаючи технологію тих чи інших будівельних процесів, можна легко заощадити і гроші і кошти. Одним з важливих моментів при косметичному ремонті, є оновлення дверей. Нижче ми постараємося розібратися, як пофарбувати старі двері, надавши їм новий вигляд і друге життя.

Залежно від того в якому стані знаходяться двері, приймається рішення про просте оновленні двері за допомогою фарби або морилки, або ж кардинальній зміні вигляду, шляхом повного очищення від фарби. У другому випадку, можна буде пофарбувати старі двері відповідно до зміни інтер’єру кімнати.

Вирішивши пофарбувати старі двері, насамперед треба подбати про підготовчої частини роботи. Потрібно продумати яким способом ми будемо очищувати двері від старої фарби або морилки. Фарба прекрасно знімається за допомогою паяльної лампи, шляхом впливу високої температури. Або ж можна використовувати будівельний фен. Бажано двері зняти і встановити на підставку, так легше буде працювати. Щоб уникнути пошкоджень, замки і ручки теж необхідно зняти. Нагріваючи поверхню, стежимо закраской, як тільки вона почне здуватися, счищаем її шпателем.

Очистивши двері від фарби і видаливши з поверхні весь пил, за допомогою губки і розчинника, необхідно закрити шпаклівкою всі тріщини і можливі щілини між пазами. Потім, прошпакльовані поверхню слід зачистити дрібним наждачним папером. Перш ніж пофарбувати старі двері, поверхня покриваємо грунтовкою. Як тільки грунтовка висохне, приступаємо до заключного етапу.

Для того щоб якісно пофарбувати старі двері, краще використовувати краскопульт, який гарантує рівномірний розподіл фарби по поверхні з мінімальною витратою фарби. Фарбування слід виробляти по черзі – з однієї й іншої сторони в кілька шарів. Це робиться для того, щоб повністю, без просвітів закрити фактуру дерева. Для роботи краще вибирати алкіду фарбу, яка швидко сохне і надає насичений глянцевий вигляд.

Якщо ж ви вирішили пофарбувати старі двері морилкою, то після нанесення на поверхню, для додання блиску і підкреслення фактури дерева, треба покрити двері лаком. Готові двері встановлюємо на місце, попередньо вставивши замки і ручки. Витрачені сили, безумовно, принесуть моральне задоволення від виконаної роботи і виду оновлених дверей. Виходячи з вищевикладеного, випливає, що пофарбувати старі двері не так вже й складно, потрібно тільки трохи терпіння.

Для вас доступні схожі статті:

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

  • Вибір вхідних металевих дверей замок, коробка, вічко; броньовані двері


    Ясна річ, що якісь вхідні металеві двері краще – ті й купують. Але щоб зупинити вибір вхідних металевих дверей дійсно на стоїть моделі, потрібно знати всі характеристики, на яких цей вибір буде з…

  • Як оновити старі меблі

    Іноді в старі предмети інтер’єру можна вдихнути друге життя, і тоді вони постануть в абсолютно новому, виграшному світлі. Таким чином можна заощадити неабияку суму грошей і зробити обстановку в к…

  • Як оновити двері

    Питання того, як оновити міжкімнатні двері, досі залишається актуальним, незважаючи на те, що зараз в магазинах існує величезний вибір міжкімнатних дверей. Деякі люди, не замислюючись, відправляю…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

six + 5 =