Як полагодити холодильник будинку: теорія і практика

Порушення правил по експлуатації, перепади і збої електричної напруги в мережі, механічні пошкодження, установка неякісних деталей та несвоєчасна їх заміна – все це веде до передчасної поломки. Ремонт побутової техніки, зокрема ремонт холодильника самостійно – це непросте завдання, вирішити яку можна тільки за наявності необхідної інформації, досвіду або знань.

Вся побутова техніка, яку ми звикли використовувати, має свій термін придатності, закінчення якого залежить від багатьох факторів.

Існує маса посібників, форумів, сайтів, інструкцій для новачків, про те, як полагодити холодильник будинку. Щоб приступити до усунення поломки, варто уважно вивчити всю необхідну інформацію, встановити причину збою роботи і ознайомитися з інструкцією. У ній докладно вказано будова і принципи роботи холодильного агрегату.

Нижче фахівець компанії “Техмайстер” наводить список найбільш поширених проблем і їх способи рішення самостійно.

Проблема 1. Холодильник протікає: час від часу в камерах з’являється вода. У цій ситуації, швидше за все, порушений процес надходження вологи в резервуар. Усунення цієї поломки полягає в прочищенні зливного каналу або дренажного отвору.

Проблема 2. Холодильник занадто сильно морозить. По всій імовірності, проблему потрібно шукати в регуляторі температури. Для того щоб полагодити холодильник самому в цьому випадку, варто спробувати повернути ручку терморегулятора проти годинникової стрілки. Якщо ця маніпуляція не принесла ніяких результатів, перевірте, чи включена кнопка швидкої заморозки. Нерідко ця кнопка западає, тому “арктичний” холод може виникати в камерах холодильника саме з цієї причини.

Проблема 3. Холодильник слабо морозить або не морози зовсім. Це найчастіша проблема, з якою стикаються практично всі власники холодильних агрегатів. Полагодити холодильник будинку в цьому випадку можна тільки в двох випадках. Перший – якщо дверцята холодильника “відходить”. У цій ситуації регулювання рекомендується здійснювати за допомогою зміни натягу двох діагональних тяг, які розташовані зверху над панеллю дверцята холодильного агрегату.

Другий випадок – втрата форми і еластичності гуми ущільнювача дверцята. Іншими словами, дверцята прилягає нещільно (відсутній герметичність), в результаті чого тепле повітря з кімнати потрапляє всередину холодильника. Мотор-компресор при цьому буде збільшувати свою навантаження, що може призвести до його непридатності.

Щоб уникнути такої ситуації, ретельно огляньте ущільнювач і при необхідності замініть його на новий.

У всіх інших випадках, коли холодильник не морозить, можливе зниження продуктивності мотора-компресора або несправність терморегулятора. Полагодити холодильник самостійно в цій ситуації – складне завдання, яку краще довірити досвідченому майстрові.

Фахівці надійного сервісу “Техмайстер” здійснюють ремонт побутової техніки в Києві та області щодня, тому готові приїхати до вас на допомогу в будь-який день тижня, якщо Вам потрібен якісний ремонт холодильника недорого, Ви можете перейти на сайт “Техмайстер” і викликати майстра.

Цікаве з цієї ж теми:

Або читайте оригiнал here.


Цікаве відео для вас:


З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × 5 =