Дзеркало – це невід’ємний атрибут будь-якого інтер’єру. Складно переоцінити його значимість і важливість, оскільки воно доречно і необхідно практично в кожному приміщенні.

Навіть якщо в квартирі живе самотній холостяк, в його будинку теж буде хоча б одне дзеркало. Інколи все ми, коли починаємо прибирання, задаємося питанням, як правильно мити дзеркала так, щоб не було розлучень.

У нашій статті ми хочемо дати кілька простих, але практичних, як правильно мити дзеркала, а в подальшому – як за ним правильно доглядати так, щоб воно служило вам дуже і дуже довго.

Чищення та догляд за дзеркалами

Як, напевно, багатьом відомо, дзеркало – це скло з тонким шаром срібла або алюмінію, який зверху покривається спеціальним фіксуючим складом. А це означає, що дзеркало потрібно мити так само, як і звичайні вікна, але з деякими застереженнями.

Способи миття дзеркал, які знаходяться в житлових кімнатах, будуть одними, а дзеркала в санітарних приміщеннях будуть мати свої особливості. Наприклад, всі дзеркала у ванній найкраще спочатку помити з якимись миючими засобами, які розчиняють мильні розлучення і вапняний наліт. І як би акуратно ви не ставилися до дзеркал, ви не зможете уникнути появи такого роду плям, тому ми радимо мити дзеркала хоча б раз на тиждень, в іншому випадку, вам буде дуже складно змивати їх потім.

Крім миття, дзеркала вимагають деякого догляду, завдяки яким дзеркало буде радувати вас дуже довго. Нижче ми наведемо ряд порад, які будуть актуальні для всіх дзеркал у всіх видах приміщень.

Вода і папір (газети або серветки)

Нашатирний спирт і зубний порошок

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eighteen + seventeen =