При будівництві приватного будинку важливо розташувати його найбільш зручним і правильним чином. Помилка на цьому етапі може призвести до того, що в будинку буде занадто спекотно влітку і холодно взимку, споруда виявиться дуже незатишною. Крім того, неправильно розташований будинок здатний чинити негативний вплив на здоров’я мешканців.

Рекомендації по правильному розташуванню будинку

Основне правило полягає в тому, що будинок повинен бути зорієнтований по сторонах світу – тобто його стіни повинні дивитися на північ і південь, схід і захід. У такому розташуванні є свій сенс: для того, щоб добре себе почувати, людина повинна спати головою на північ або схід. Його тіло в цьому випадку орієнтоване по лініях магнітного поля Землі або поперек його, що сприятливо позначається на здоров’ї.

У тому випадку, якщо будинок стоїть під кутом до сторін світу, то і ліжка, розташовувані паралельно стінам, перетинають магнітне поле Землі під кутом. Таке положення неправильно, тому людина може постійно відчувати себе не виспався, відчувати роздратування, хронічну втому.

Вибираючи проект будинку, обов’язково зверніть увагу на те, щоб у будинку було достатньо вікон, що виходять на схід і на південь. Через східні вікна в будинок будуть проникати перші промені сонця. Через вікна, що виходять на південь, будинок буде наповнюватися теплом і світлом. У південних районах на вікна можна встановлювати жалюзі, але не слід зменшувати число самих вікон. Чим більше в будинку світла, тим затишніше в ньому жити, тим краще в ньому атмосфера.

Важливе значення має те, з якого боку розташований вхід в будинок, цьому приділяється велика увага в мистецтві Фен-шуй. Сприятливо розташування вхідних дверей на півночі і сході, всі інші варіанти негативні. Вибираючи проект будинку, враховуйте цей аспект. Навіть якщо дорога, до якої прилягає вашу ділянку, розташовується на півдні або заході, підберіть проект, в якому вхідні двері буде виходити на схід чи на північ, у двір будинку. Такий варіант може бути дуже зручний і красивий.

Не розміщуйте вхідні двері будинку точно навпроти головних воріт або вхідних хвіртки. Найстрашніше несприятливе розташування вхідних дверей – південний захід. У тому випадку, якщо двері виходить на південь або захід і цього ніяк не уникнути, слід так розташувати будинок, щоб двері перебувала точно на середині ділянки (саме ділянки, а не в центрі будинку).

Вибираючи проект будинку, уникайте мансардних варіантів з “ламаної” дахом, такі злами негативно позначаються на здоров’я проживаючих в будинку людей. Уникайте крити дахи залізом, в тому числі і металочерепицею. Незважаючи на привабливий вигляд металочерепиці, металевий шатер над головою негативно впливає на здоров’я людини. Краще використовувати натуральну черепицю, шифер або пластик.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × 2 =