Як вивести запах з холодильника

Як вивести запах з холодильника

Неприємний запах в холодильнику найчастіше виникає через бактерій, які живуть і розмножуються на крихтах забутої зіпсованої їжі. Проходить небагато часу, і пахнути починає все в холодильнику. Вихід з цієї неприємної ситуації є. Щоб позбутися неприємного запаху в холодильнику, потрібно діяти послідовно.

Інструкція:

Як вивести запах з холодильника

Вийміть все, що знаходиться всередині холодильника – продукти, ящики і полиці. Всі вимийте з застосуванням слабкого розчину соди, нашатирного спирту або оцту (1 столова ложка на 1 літр води). Можна мити і миючим засобом, який приємно пахне, але необхідно подивитися в інструкції, чи підходить воно для чищення холодильників.

Як вивести запах з холодильника

Потім провітріть холодильник, просушіть його і покладіть всередину який-небудь адсорбент – скибочки чорного хліба, часточки лимона, шматочки сирої картоплі, яблука, будь-яких цитрусових. Можна також використовувати відкриту пачку соди, активоване вугілля, рис, натуральна кава в зернах (або мелений). Адсорбент буде вбирати неприємні запахи.

Як вивести запах з холодильника

Буває, що запах в холодильнику з’явився не через прострочених продуктів, а в результаті тривалого відключення електроенергії. Тоді, якщо в холодильнику є скловолокно, на нього після розморожування могла потрапити рідина з розмороженого м’яса. Це призводить до утворення стійкого трупного запаху, який вищепереліченими засобами не видалити. Розберіть холодильник, вийміть скловолокно, промийте стінки і замість скловолокна укладіть чистий теплоізоляційний матеріал. Краще довірити цю процедуру фахівця.

Зверніть увагу:

Холодильник треба мити не менше 2 разів на рік.


Або читайте оригiнал here.

З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 − 8 =