Не дивлячись на те що багато користувачів ніколи не залишили свою електронну адресу на загальнодоступних ‘місцях’, часто, вони скаржаться що ‘регулярно’ отримують небажані листи, причому від кілька сотень листів спаму в день (цікаво, а що скажуть ті користувачі які публікують свій емайл на кожен відвідуваний ними сайт?).

Хороша новина в тому, що більшість поштових служб відмінно справляються з масової реклами, тим самим, відправляючи небажані листи в так звану «Папку зі спамом». От тільки біда в тому, що часто, там же, помилково потрапляють і важливі листи, а користувач не може видалити весь спам, поки не аналізує уважно весь ‘сміття’ небажаної інформації. А ще, далеко не всі листи зі спамом успішно фільтрується, таким чином, вони часто потрапляють в папку «Вхідні».

Куди б не потрапили ці листи, спам явно не приносить користувачам ніякої користі, звичайно, на відміну від тих, які все-таки користуються рекламованими допомогою спаму послугами. Адже, якщо вже цей бізнес не вмирає, значить, спам приносить непоганий дохід його замовникам. Але раз вже ці листи заважають нам жити, потрібно спробувати це виправити і остаточно позбутися від спаму.

Звучить здорово, чи не так? Ось тільки не так вже й легко все це зробити, тим більше, якщо Ваша електронна адреса очолює список спамерських баз. Якщо спамери дізналися Вашу електронну адресу, а він (емайл) варто Ваших нервів і часу – То приклавши якісь зусилля, є шанс назавжди позбутися від спаму (якщо не на 100%, хоча б на 99%).

Хочу зауважити, що в більшість випадків, для того щоб позбутися від спаму, експерти рекомендують створити різні фільтри і / або ‘правильно’ налаштувати поштовий акаунт. Але в цій статті, я хочу розповісти Вам про метод ‘трохи’ претендує на унікальність (принаймні для мене), який, допоміг мені скоротити кількість спаму, від 300-500 до 4-9 листів на день.

Робота буде досить важка, але повірте, вона того варта. І так, Вам знадобитися хороша пам’ять, міцні нерви і найголовніше – терплячість. Перше що потрібно зробити, це створити новий обліковий запис на будь-якої поштової сервер. Цей емайл, буде використаний як ‘приманки’ і жаліти його – зовсім не будемо.

Тепер найскладніше: після того як створили новий емайл, потрібно згадати список логінів або інші дані, які були використані при реєстрації на різних сайтів і залишили там свою електронну адресу. За допомогою ВСІХ можливих пошуків систем (Google, Mail.ru, Rambler, Яндекс, Bing, Nigma, Conduit, ICQ.com, Yahoo. Ask.com, Апорт, Metabot.ru, GoGo, IncrediMail.com, QIP.ru, Webalta , AltaVista) знайдіть всі сайти, які вказують на те, що це Ви створили обліковий запис (причому не важливо, знаком Вам цей сайт чи ні).

Також, багато сайтів Ви знайдете і аналізуючи листи зі спамом, тільки будьте уважнішими, не переходьте по посиланнях, а скопіюйте адресу сайту без яких-небудь параметрів (наприклад: site.ru. а не site.ru/r/12345) і вставте в рядок браузера.

Вважаючи що Ви забули пароль, рекомендую зробити запит на відновлення пароля, вказавши Ваш старий емайл адресу. Якщо все правильно, і це дійсно Ваш аккаунт, на пошті Вам прийдуть інструкції про те, як відновити Ваш пароль. Тепер залишилося лише в налаштування аккаунта замінити стару адресу на новий (принада), зберегти і підтвердити Ваші дії.

Очистивши всі сліди, через 2-3 тижнів Ви безсумнівно відзначите різке скорочення кількості небажаних листів, а через пару місяців – Ваш емайл буде як новий. ну, або майже як новий 🙂

Також хочу зауважити, що в цей час, та і в майбутньому ніколи не відкривайте / не читайте листи зі спамом. І ще:

 • Ігноруйте листи в яких Вас просять натиснути на посилання щоб відмовитися від ‘розсилку’;
 • Чи не завантажте і не відкривайте прикріплені файли;
 • Ніколи не вибирайте опцію «Показати картинки»;
 • Якщо небажаний лист потрапило в папку «Вхідні», не видалите її відразу, а відправте в папку зі спамом;
 • І якщо для Вас старий емайл щось значить, і готові зробити все, щоб позбутися від спаму, то, будь ласка, перестаньте опублікувати його на кожному сайті – а для реєстрації та коментування на сайтах, просто використовуйте інший електронну адресу.

  А на останок, рекомендую прочитати про захист персональних даних.


  Або читайте оригiнал here.

  Цікаве відео для вас:


  З цим читають

  • Як позбутися від комах в квартирі

      Часті мешканці квартир, поряд з людьми і тваринами, абсолютно непрохані мешканці: клопи, таргани і мурашки . Ці мешканці заподіюють чимало дискомфорту, від простої огиди до погіршення саніта…

  • Як позбутися від рудих мурах

   Руді мурашки можуть оселитися у кого завгодно і де завгодно, причому поверховість для них не грає абсолютно ніякої ролі.Оні можуть з’явитися як на першій, так і на самому верхньому поверсі. Тому…

  • Як позбутися від клопів народними засобами

   Найпоширеніша проблема, що турбує останнім часом людей в квартирах – це клопи. Вони ховаються вдень, але вночі починають турбувати людей і домашніх тварин своїми укусами. Завдяки плескатої формі…

  Share →

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  two × 3 =