Як правильно фарбувати волосся

У всіх барвників є один недолік. Якщо Ви вирішите пофарбувати волосся, завжди варто мати на увазі, що засіб, для фарбування волосся діє тільки на ту частину волоса, яка знаходиться зовні. Тому, що відростають біля коріння волосся завжди будуть мати свій первісний колір. Волосся відростає в середньому 1 мм на тиждень. Отже, через 46 тижнів треба підфарбовувати відросло коріння волосся.

Якщо є фарба потрібного тону, то коріння волосся можна підфарбовувати самостійно. Спочатку ви можете відчувати невеликі труднощі, але з досвідом, процедура не займатиме багато часу.

Для фарбування волосся знадобляться: підходяща за кольором фарба для волосся, фаянсовий або скляний чашечка для розмішування фарби, гумові рукавички, гребінець з рідкими зубами, поліетиленова накидка на плечі, 4 великі шпильки або спеціальні затиски з пружинкою, щіточка.
Кремоподібні окрашивающие шампуні можна наносити за допомогою гладкої пластмасової палички. Перед тим, як пофарбувати волосся їх краще злегка намочити. Фарба буде краще вбиратися.

Слід пам’ятати, що на вимите волосся наносити фарбу забороняється! Рекомендується проводити фарбування волосся на 3-4 день після миття. Щоб самої пофарбувати волосся вдома треба дотримуватися таких правил.

Фарбу для фарбування волосся готують за інструкцією на упаковці. Перед тим, як фарбувати волосся їх розчісують і ділять на 4 частини.
Спочатку проводять проділ через голову від вуха до вуха, наступний від чола до потилиці, кожну частину волосся скручують і заколюють затискачем. Потім треба надіти гумові рукавички і як можна швидко пофарбувати волосся. Час впливу фарби на пасма не повинно сильно відрізнятися.

Щоб красиво пофарбувати волосся, необхідні наступні дії.
Починати фарбувати волосся треба з чола. Перший мазок фарбою провести по проділу від чола до потилиці.

Потім треба зняти один з передніх затискачів, зробити ще один проділ на відстані 1-1,5 см від середнього проділу, паралельно йому.
Підняти пасмо вгору і, притримуючи її рукою, покрити коріння фарбою з двох сторін пасма. Забарвлену пасмо волосся відкиньте убік, зробіть ще один проділ і ще раз повторіть процедуру.

І так проробляйте поки не дійдете до вуха. Точно також фарбують заколоті другим затискачем волосся.
Коли фарбують фарбують волосся на потилиці, один із затискачів знімають і проводять косий проділ від верхівки.

Притримуючи рукою вгорі пасмо, фарбують коріння. Прокрашенную пасмо відкидають вперед через голову, роблять ще один проділ і т. д. Після фарбування центральній частині на потилиці, відпускають волосся вниз і фарбують залишилася заколоту частину. Завершивши фарбування, для кращого доступу повітря, волосся гребінцем піднімають з усіх боків.

Через 20 хвилин їх розчісують, щоб фарба більш рівномірно розподілилася на волоссі. Якщо фарба більш темна і волосся пористі або на кінцях світліше, треба розчесати їх через 10 хвилин після нанесення фарби. Потім потримати фарбу ще протягом 10 хвилин. Час впливу фарби залежить від типу волосся.


Одні волосся сприймають фарбу краще, ніж інші.
Тому краще перетримати фарбу на волоссі. Шкоди не буде, тому що темніше передбаченого кольору волосся не стануть. А змивання фарби завчасно, коли процес впливу ще не закінчений, може призвести до неправильного результату.

Змивати фарбу треба відповідно до інструкції на упаковці. Обполіскуючи волосся, добре б зробити легкий масаж шкіри голови.
Під час останнього полоскання в воду добре додати трохи лимонної кислоти або оцту. Отримайте в подарунок курс Волосся, то занадто мало, то занадто багато
Сподобалася стаття?

Залиште коментар!.

Як правильно фарбувати волосся

Прочитати статтю повністю.


Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × 3 =