Щоб балдахін прикріпити до ліжечка, необхідно встановити спеціальний штатив, на якому він буде триматися. Такий штатив зазвичай складається з трьох частин і включає пряму, вигнуту трубку і петлю, на яку буде вдягатися балдахін. У комплекті додаються два кріплення.

Для початку необхідно повністю зібрати штатив і оцінити, наскільки високо над ліжечком ви б хотіли помістити балдахін. Для цього необхідно в пряму трубку вставити вигнуту, зверху надягти петлю і прикласти сам штатив до борту ліжечка. Для зручності балдахін зазвичай прикріплюють до довгої сторони ліжка, щоб при необхідності їм можна було повністю накривати всю її площу. Якщо такої потреби нема, то балдахін можна закріпити в узголів’я і в такому випадку він буде прикривати потрібну частину ліжечка. Після того як ви приміряєте довжину, потрібно прикріпити нижню пряму трубку за допомогою кріплення, зняти вигнуту трубку і петлю.

На петлі є невелика гумка, яку так само необхідно зняти, щоб можна було протягнути петлю в балдахін.

Якщо ви уважно подивитеся на верхню частину балдахіна, то зможете побачити два «рукави». В один з них потрібно протягнути петлю. Якщо протягнути в нижній «рукав», то зверху балдахін прикрасить декоративна оборочка, якщо в верхній – такий обручку не буде. Просмикнувши петлю в один з цих «рукавів», за допомогою гумки закріпіть кінці петлі і акуратно розподіліть складки на верхній оборці. Після цього вставте петлю в вигнуту трубку, а через її низ просмикніть друге кріплення і вже потім закріпіть конструкцію на прямій трубі. Потім потрібно надійно затягнути всі кріплення і розправити підлоги на балдахіні. Навіс для малюка готовий.

Якщо все зробити згідно цієї інструкції, то балдахін буде міцно триматися, навіть якщо допитливий малюк спробує його потягнути. Балдахін дійсно може перетворити дитяче ліжечко, зробити її дуже ошатною і милою, принести спокій вам і вашій крихітці.

Або читайте оригiнал here.

З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 + 14 =