Що робити якщо праска перестав працювати через великої кількості накипу в отворах підошви? Відповідь одна: його треба ремонтувати. Тим більше що це можна зробити і в домашніх условіях.Как прибрати накип на прасці ?

Для чищення підошви праски необхідно для початку розібратися з отворами, які знаходяться на цій підошві. Є кілька способів, щоб провести ефективну чистку забитої накипом поверхні. Беремо невеликий шматок вати і змочуємо його в якому-небудь розчині. Потім поміщаємо цю ватку в отвір, який знаходиться на підошві, і запускаємо праска.

Після того як він нагрівся, вимикаємо його і намагаємося забратися накип спеціальної ватною паличкою, змоченою в необхідному розчині. Ефект вас порадує. Тепер розглянемо застосовувані для цього розчини.

Кока Кола. Накип на прасці. звичайно, зникне, але насилу. Та й запах буде не з найприємніших. Загалом, такий розчин не дуже підходить.

Лимонний сік. Непотрібний шар зникає набагато швидше, ніж від розчину з Кока-колою. Але при використанні цього розчину може пригоріти «органіка». Цей розчин використовувати можна.

Лимонна кислота. З усією проблемою справляється моментально, не виділяючи якихось запахів і слідів.

Харчова сода. Взагалі ніяк не підходить. До вже присутньому нальоту приєднується ще один наліт, тільки вже від соди.

Засіб від накипу. Той же самий ефект, що і від розчину з Кока-колою тільки без запаху. Для очищення не сильно походить.

Столовий дев’ятивідсотковий оцет. Лікувати цілком добре, але робити це треба в масці і в рукавичках, щоб потім не довелося лікувати вас.

Тепер настає другий етап – очищення самої підошви. Лікування відбувається за аналогією з лікуванням отворів. Беремо ватку, маку в який-небудь розчин і протираємо трохи нагріте праска. Все це робиться до тих пір, поки накип не зникне. Для другого етапу повністю не підходять перекис водню, лимонна кислота і засіб для посуду.

Від них толку ніякого. Найкраще підходить суміш: 100 міліграмів води з двома ложками миючого засобу, двома ложками нашатирю, лимонною кислотою і перекисом водню. Ефект звичайно не 100% -й, але досить-таки вище середнього.

Склоочисник впорається трохи краще, ніж вищеописаний розчин.

Після такого лікування праска точно піде на поправку. Накип на прасці нам більше страшна!

Для ідеальної збиранні в квартирі або будинку вам потрібна парова швабра. За допомогою цієї “помічниці” ви не тільки наведете порядок у всіх куточках вашого житла, але й розпрощаєтеся з кліщами і мікробами. Швабра може бути використана для миття не тільки статі, але і керамічної плитки, сантехніки, стекол.


Сподобалося? Поділися з друзями:

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

  • Як прибрати накип з електрочайника Кілька способів

    Ніяке ретельне фільтрування води не гарантує, що на стінках чайника невдовзі не з’являться твердий наліт або накип. Рідина в такому забрудненому посудині закипає довше, набуває неприємного присма…

  • Як і чим прибрати різні запахи з дивана

    Для початку необхідно використовувати всілякі чистячі засоби і пилосос. Вибір хімічних препаратів призначених для чищення меблів зараз надзвичайно величезний. Встановивши причину запаху – легше ї…

  • Як прибрати накип в електрочайнику народні засоби

    Вода в нашому водопроводі має неприємну властивість утворювати в чайниках вапняний осад, що покриває неохайним шаром його стінки і нагрівальний елемент. Як почистити електричний чайник від накипу…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nineteen − three =