Набридли білі розводи на взутті? Чисто-чисто, а вони з’являються знову? Не обов’язково викидати взуття, можна спробувати її реабілітувати! Як? У нашій статті ми підібрали найкращі методи!

Купуючи нове взуття ми рідко замислюємося про догляд за нею. І тільки після гіркого досвіду усвідомлюємо, що і свіжокуплений пара потребує обробки. Одним з найбільш неприємних наслідків є білі розводи від солі, які з’являються зазвичай в проміжку від пізньої осені до весни. Особливо плачевні наслідки для замшевого взуття – вона починає облазити.

Як прибрати сіль з взуття, щоб вона була як нова читайте далі.

Як прибрати сіль з взуття?

Якщо у Вас замшеве взуття, то це буде найважче. Але для початку спробуйте потримати її над парою, а потім розчесати чистою сухою щіткою для взуття. Головне, перед цим ретельно висушити взуття.

Ще один дуже цікавий спосіб убирания солі з замші – це спробувати натерти взуття половинкою сирої картоплини. Дати висохнути, а потім розчесати щіткою.

Для звичайної шкіри можна спробувати наступні методи: спочатку сіль прибрати щіткою, потім білі місця протерти розчином оцту і води, в пропорції 1: 3. Після цього змастити кремом або спецмулистих гелем, дати вбратися і відполірувати.

Або спробувати прибрати нашатирним спиртом.

Після того, як Ви дізналися, як прибрати сіль з взуття, не погано б знати, як її від них захистити. Вам допоможуть різні крему типу "Анти-дощ". Одним з найкращих є "Collonil".

Технологія обробки така: спочатку обробляєте спреєм проти дощу, в декілька шарів, особливу увагу вразливих місцях: замку, блискавки, згинах і т.п. Після цього залишаєте на деякий час сохнути. Потім змащуєте яким-небудь кремом для взуття вмістом воску. Процедуру повторювати приблизно раз на місяць.

Тепер Ви знаєте не тільки як прибрати сіль з взуття, але і як її захистити від розлучень.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:З цим читають

  • Як вивести масну пляму з шкіри, прибрати плями з шкіряної куртки і взуття

    Шкіряні куртки, інша одяг зі шкіри давно вже на піку моди. Але, на жаль, на цих недешевих речах прекрасно бувають видно різні плями, особливо жирні, посадити які простіше простого і які дуже псую…

  • Як прибрати при завантаженні вибір системи

    Як прибрати при завантаженні вибір системи У цьому випадку можна піти двома шляхами, перший – відредагувати сховище даних конфігурації завантаження (Boot Configuration Data – BCD). яке використов…

  • Як прибрати запах нафталіну

    Нафталін використовується в різних сферах: в хірургії (в якості дезинфікуючого засобу), у промисловості (для отримання барвників і навіть вибухових речовин) і в побуті (як ефективний засіб від мо…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 + 7 =