Напевно вам коли-небудь дзвонив непізнаний абонент, немає не те що ви його не знаєте, а саме номер його був прихований. Багато хто вже знає про цю функцію і активно їй користуються.

Ви можете також замовити функцію «Антивизначник» і дзвонити своїм знайомим, розігруючи їх і жартома. Ніхто не зможе здогадатися, який абонент дзвонить їм, адже цифри вашого номера будуть повністю приховані і недоступні для розпізнавання мобільним телефоном.

Для чого може знадобитися така функція? Ну по-перше якщо ви не хочете щоб ваш телефон залишався у сторонніх людей, яким ви змушені телефонувати за якихось справах, по-друге якщо ви працюєте в компанії, займаючись постійним обдзвонюємо клієнтів, ну і по-третє, якщо вирішили побути трохи інкогніто або пожартувати над знайомими.

Звичайно, антивизначник не дає сто відсотковою гарантії того, що абонент, якому ви телефонуєте, в підсумку не зможе з’ясувати ваш телефон. Але для цього необхідно витратити достатньо часу і можливостей, що не робитиме пересічний користувач, хоча б з почуття власної ліні.

Якщо ви є абонентом оператора мобільного зв’язку Мегафон, то ви запросто можете підключити собі послугу «Антивизначник» і дзвонити іншим абонентам, залишаючись при цьому інкогніто. Існує кілька способів це зробити, зараз ми розглянемо кожен з них.

Як приховати номер на мегафоні відправивши ussd запит

Швидше за все, даний спосіб є найпростішим з усіх відомих, оскільки все, що потрібно зробити абоненту, бажаючому скористатися даною послугою – набрати на клавіатурі свого телефону комбінацію з цифр: * 31 # номер абонента, якому телефонуйте #.

Дана команда передбачає лише разове приховування свого телефону, якщо ви хочете користуватися послугою постійно, то вам знадобитися набрати команду * 848 # і натиснути клавішу подзвонити.

Вартість разової послуги складає всього 5 рублів, при цьому вартість хвилини розмови залишається колишньою, передбаченої вашим тарифним планом. Вартість послуги на постійних умовах становить 30 рублів на місяць, що дуже дешево. Відключення і підключення сервісу – абсолютно безкоштовне.

Як зробити прихований номер на мегафоні через настройки телефону

Є деякі телефони, які підтримують приховування номера, але таких моделей вельми мало. Для того, щоб перевірити, чи може ваш смартфон приховати вас, необхідно зайти в стандартні налаштування і пошукати там пункт, який має назву «Виклики», в ньому повинен бути підпункт «Показувати / приховувати номер».

Ось, якщо такий є, необхідно зайти в нього і змінити параметри з «Здається мережею» на «Приховувати телефон». По ідеї повинно працювати, ви можете перевірити це, попередньо зателефонувавши на номер своєї дружини, мами, брата або друга. Варто відзначити, що не всі оператори мобільного зв’язку підтримують такі настройки.

Прихований номер мегафон – послуга антивизначник

Якщо не вдалося скористатися USSD-запитом, то підключити дану послугу можна також, зв’язавшись з оператором зателефонувавши 0500. Не забувайте, що дію послуги розповсюджується тільки на вихідні виклику, а це означає, що ви будете бачити, хто вам телефонує.

Також інші абоненти зможуть додзвонитися вам зі своєї записної книжки, з номером ніяких змін не відбувається. У тому час, коли у вас активована функція «Антивизначник», а вам необхідно зателефонувати з відображуваним номером, ви можете скористатися командою: * 31 # телефон абонента, якому дзвонимо #.


Вартість і обмеження послуги.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

  • Як активувати сім карту Мегафон

    Здавалося б, що може бути простіше, ніж активація нової SIM-картки? Включив, і вона запрацювала! Але не для всіх і не у всіх випадках. Керуючись власним девізом: «Майбутнє залежить від тебе!», Оп…

  • Як налаштувати ммс на Мегафоні

    Зміст Сьогодні абоненти мобільного оператора «Мегафон» мають відмінну можливість обмін картинками, мелодіями і відеороликами чрез відправку короткого мультимедійного повідомлення під назвою «ММС»…

  • Роздруківка дзвінків чужого номера і замовити роздруківку дзвінків

    Плата за підключення послуги відсутня. Для контрактних абонентів (фізичних осіб) абонентська плата * за користування послугою становить 10 грн з урахуванням ПДВ та без урахування податку до пенсі…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fifteen + seven =