У багатьох інтер’єрах сучасних кімнат, сьогодні можна все частіше зустріти наявність дзеркал. Дзеркала зустрічаються не тільки на стінах, але і на решті меблів, яка знаходиться в кімнаті. І останнім часом дуже модно стало купувати шафи купе з дзеркальними дверима. Проте якщо у вас вже є шафа купе, і у його на дверях немає дзеркал, то не варто засмучуватися, тому що дзеркало, туди можна прикріпити самостійно. І часто дзеркала на шафи купе кріплять за допомогою спеціально спеціального клею.

Насамперед заміряйте вільний простір, який залишається на двері у відкритому стані для того щоб ви змогли підібрати дзеркало відповідної товщини, ну а потім необхідний заміряти самі двері і визначитися, на які ділянки цих дверей ви хочете приклеїти дзеркала.

Для того щоб приклеїти дзеркало до двері шафи, потрібно спочатку зняти ці двері, бо так працювати буде найзручніше. Перш ніж клеїти дзеркало до дверей спочатку видаліть всі забруднення на двері, для цього використовуйте ганчірку, яка не залишає після себе ворсинок. Також для більш якісного очищення поверхні можна скористатися спеціальними розчинниками, але тільки в такому випадку, перш ніж клеїти скло вам потрібно дочекатися висихання поверхні.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 − fifteen =