Яким чином змусити себе у вихідний день, провести час виключно для відпочинку. Питання, яке зачіпає кожної дорослої людини. Часто трапляється так, що саме у вихідний день, ми починаємо планувати «великих будівництв» або грандіозні прибирання, а в останні години вихідного дня, «кидаємося» з головою виконувати невідкладні справи.

Чому ми не дозволяємо собі відпочивати в день, призначений для цього – вихідний день. який кожен з нас чекає з нетерпінням. Що заважає нам відпочивати тілом і душею, насолоджуючись улюбленими заняттями або захопленнями? Причина знаходиться в нас самих, в нашому невмінні правильно розпоряджатися часом, який іноді ми просто безглуздо «спалюємо».

Іноді ми відмовляємо дитині піти з ним погуляти, бо побрали додому роботу. А йому, як не дивно, Ваші проблеми зовсім не цікаві. А може, варто задуматися і навчитися розпоряджатися часом раціонально, щоб присвятити вихідний день відпочинку?

Не важливо, який день тижня у Вас є вихідним, суботу або неділю, головне усвідомити, що в цей день потрібно відпочивати. Дати спокій душі й тілу – організм теж вимагає відпочинку. Наш мозок за робочий тиждень “завантажується” настільки, що половину отриманої інформації необхідно “вивантажити” і звільнити простір для нової, свіжої інформації. Наше тіло, в процесі трудової діяльності, також схильне навантажень і, якщо Ви не хочете виглядати старше своїх років – дайте можливість організму привести себе в порядок самостійно. Не даремно вважається, що “здоровий сон – кращий доктор”, особливо у вихідний день.

Таким чином, плануйте свій робочий час на роботі, фіксуйте на папері план дій. Не йдіть з роботи до тих пір, поки не виконаєте запланований захід. Повірте, це не так складно. Досить витратити менше часу на перекури і посиденьки, зате у вихідний день Вам не доведеться брати звіти або відомості додому і завантажувати близьких Вашими «важливими» справами.

От спробуйте спланувати вихідний день, збагативши його відвідуванням аквапарку або розважального комплексу, купіть абонемент у басейн. Якщо у вашій місцевості немає великих розважальних закладів, сплануйте похід на природу з шашликами. Візьміть з собою фотоапарат або камеру, відчуйте себе єдиним цілим з природою, розслабтеся і насолоджуйтеся наданої свободою, поживіть для душі.

Якщо погода зіпсувала спланований Вами похід на природу, не засмучуйтеся, вихідний день можна провести і в квартирі, головне знайти для себе зону комфорту. Пограйте з дітьми в ігри, в лото наприклад, просто полежіть і подивіться улюблений фільм або телевізійну програму, – все це дасть можливість вашому організму, вашому мозку розслабитися і відпочити, накопичуючи енергію, яка Вам знадобитися для активного початку нового робочого тижня.

Як говоритися. «Ділу час потісі годину… »

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nineteen − 15 =