На сьогоднішній день водяне опалення користується серед населення найбільшою популярністю і є традиційним. Для пристрою такого опалення вам знадобляться: радіатори та кріплення для них, труби, бак, котел, насос, кулькові червоні, калькулятор і рулетка.

Також перед початком монтажу опалювальної системи необхідно визначитися з тим, який вид такого опалення вам необхідний. Так як існує два види водяного опалення: однотрубних і двотрубних.

Більш простий і економною є однотрубна система, але її можна використовувати тільки в невеликих приміщеннях, вона не впоратися з обігрівом великого простору. Для прогріву великих приміщень необхідна двотрубна система.

Як провести водяне опалення самому

Радіаторів для водяного опалення можуть бути виготовлені з чавуну або алюмінію. Перевага чавунних радіаторів в їх вартості, яка набагато нижча, ніж у алюмінієвих. Але алюмінієві мають набагато кращу тепловіддачу.

Перед покупкою радіатора потрібно прорахувати кількість секцій в радіаторі необхідних для прогріву приміщення. Розрахунок проводиться з того, що для прогріву одного квадратного метра потрібно 100 Вт / ч. Одна секція чавунного радіатора видає 100 Вт / год, а алюмінієвого – 200 Вт / год.

Починати установку потрібно з котла опалення, після чого приступати до розводці труб. Починати розведення труб потрібно з зворотного трубопроводу і від котла.

Головне при розводці розташовувати обробку нижче подачі. Під час монтажу труб, не забувайте залишати різні відгалуження для радіаторів і інших елементів системи, наприклад, для того, щоб встановити акумулює бак.

Після цього можна переходити до установки радіаторів. Біля вікон відбувається найбільша тепловтрата в приміщенні, так що рекомендується розташовувати радіатори опалення саме під ними.

Якщо ширина вікна, перевищує ширину опалювального радіатора, то краще вибрати, або більш широкий радіатор, або поєднати кілька опалювальних приладів. Так щоб радіатори охоплювали все ширину вікна.

Радіатор повинен знаходитися на висоті не менше 10 сантиметрів від підлоги. Кріпляться вони до стіни за допомогою металевих кріплень. Перед тим як закріплювати їх потрібно обов’язково провести звірку з трубами. Якщо все гаразд, то можна зварювати радіатор з трубами.

Яку б систему ви не вибрали, в будь-якому випадку вам знадобитися насос. Він встановлюється в зворотний трубопровід під час установки опалювальних радіаторів. Цей пристрій призначений для відкачування теплоносія і подачі його в теплообмінник.

Насос не потрібен тільки для двотрубної системи, що має природну циркуляцію. Така система не має будь-яких недоліків, ось тільки труби доведеться розташовувати під нахилом.

Або читайте оригiнал here.


Цікаве відео для вас:


З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × two =