Як розблокувати комп’ютер від вірусу СМС?

Доброго дня. У неосяжному обширі інтернету, користувачі знаходять багато цінної інформації для себе. Але разом з цінною інформацією, там нас чекають і неприємні речі, такі, як комп’ютерні віруси, черв’яки, СМС банери, трояни.

У даній статті я продовжую цю тему. Тепер ми розглянемо питання: — Як розблокувати комп’ютер від вірусу СМС? Це дуже актуальна тема, особливо протягом останніх 10 років.

Я досить часто зустрічав людей, які стикалися з даною проблемою, та й сам стикався з так званим вірусом МВС. Суть проблеми проста. Користувач гуляє по мережі, заходить на один з ресурсів, і у нього на робочому столі з’являється банер, який блокує комп’ютер і повідомляє, що людина порушила такий-то закон і повинен понести відповідальність у вигляді штрафу (також банер може містити зображення еротичного характеру).

Або ж просто блокується комп’ютер, відкривається загрозлива сторінка сайту з символікою влади (герб, прапор, напис МВС) і також повідомляється про порушення закону та покарання у вигляді штрафу. При цьому, штраф потрібно заплатити, відправивши СМС за певним номером, тоді блокування буде знято.

Напис може й відрізнятися, але суть від цього не змінюється. Ви позбудетеся від блокування, якщо перерахуєте гроші на номер телефону.

У подібних ситуаціях, ні які гроші ні куди перераховувати не слід. Зберігайте холоднокровність і розважливість. У даній ситуації, я дам три поради, як розблокувати комп’ютер. Два системних, із застосуванням командного рядка, і один з використанням стороннього софтвера.

Як розблокувати комп’ютер від вірусу? Команда rstrui

Це один з найпростіших методів. Особливі знання при цьому не потрібні.

а) вимикаємо комп’ютер.

б) відразу після включення натискаємо клавішу F8 для входу в безпечний режим з підтриманням командного рядка.

в) коли система завантажиться, відкриваємо командний рядок через «Пуск» (для Windows 8 поєднання Win + R).

г) в даний рядок вводимо напис: rstrui

У нас з’явиться файл rstrui. exe

Відкриємо його і увійдемо в функцію відновлення системи.

Тиснемо «Далі».

Нам залишиться вибрати точку відновлення. Постарайтеся вибрати ту, в якій даного баннера ще не було. Наприклад, минулим днем. Тиснемо «Далі». Підтверджуємо наше рішення проробити відновлення системи, натиснувши «Готово».

У нас ще раз запитають, чи дійсно ми вирішили відновити систему, ми погоджуємося.

Процес запущений, вам залишається почекати, коли система повністю відновиться. При цьому, не заважайте комп’ютера відновлювати систему. Після відновлення, вірус вимагач повинен зникнути. У більшості випадків даний метод допомагає!

Ваш сайт з певних причин потрапив під фільтр АГС Яндекса? Це неприємна ситуація. Але насправді не все так страшно. З-під фільтра Яндекса можна вийти! Як це зробити, детально розповів Олег Лютий!

Як розблокувати комп’ютер від вірусу? Команда Cleanmgr / verylowdisk

Якщо з якихось певний причин метод, описаний вище не допоміг, застосуємо очищення системи від тимчасових файлів, куди може потрапити вірус вимагач.

Даний спосіб описаний у моїй статті: — «Термінова очистка Windows». Проробляємо все як у запропонованій статті, з тією лише різницею, що дану очищення потрібно проводити в безпечному режимі з підтриманням командного рядка (див. Вище).

Як розблокувати комп’ютер від вірусу СМС? Використовуємо утиліту AntiSMS.

Дана програма допомагає лікувати не тільки програми вимагачі, але й блокувальники і трояни, що займаються блокуванням операційної системи і вимагають від людини SMS для розблокування ОС.

Як запевняють розробники, навіть недосвідчена людина буквально за п’ять хвилин зможе розблокувати систему. Також, AntiSMS допомагає видаляти нав’язливу рекламу, руткіти та інше.

На мій погляд, даними метод самий діючий, тому подібні програми шкідники модернізуються, а дана утиліта теж підлаштовується під нові СМС вимагачі.

Суть даного методу проста. Ви завантажуєте програму на флешку, вимикаєте комп’ютер. Потім знову включаєте з вставленої в роз’єм USB флеш картою. Комп’ютер завантажується, і утиліта з флешки починає лікувати комп’ютер.

Якщо ж ваш ПК вже заблокований, встановіть програму на флеш карту із іншого комп’ютера, наприклад, з комп’ютера одного. Але, почнемо по порядочку.

Заходимо на сайт виробника AntiSMS. Уважно читаємо всі інструкції на сайті.


Викачуємо «Диск на основі WinXP» і «Утиліта для запису диска», які знаходяться в лівій частині колонки. Дана утиліта правильно запише інсталяційний диск з програмою на флешку.

У диску же знаходиться сама програма для видалення вимагача на основі Windows XP (невелика самостійна ОС), яка буде завантажуватися самостійно, незалежно від вашої операційної системи (при бажанні, можна вибрати завантаження з правої колонки з образом Win 8, але тоді дії наші дії будуть трохи відрізнятися, почитайте інструкцію на сайті утиліти).

Також, скачайте саму верхню утиліту AntiSMS.exe, вона нам знадобиться, щоб відновити налаштування після зараження. Закачавши образ диска і утиліти, обов’язково вставте флешку в комп’ютер (всі дані з флешки бажано прибрати, ми її відформатуємо). Потім відкриваємо утиліту (бажано завантажити їх в одну папочку). У вікні утиліти виділяємо образ AntiSMS.iso і тиснемо «Відкрити».

Наша програма для запису образу на флеш карту відкривається. У програмі відобразиться наша флешка, її обсяг. Якщо у вас вставлено кілька флешок, виберіть потрібну. Відзначимо «Форматувати флешку». Потім «Grub4Dos». Якщо у вас система Linux, відзначаєте Linux. Далі, нам залишилося натиснути «Старт».

У нас пішов процес форматування флешки і запису на нього образу AntiSMS.iso. Через кілька секунд процедура завершена, ми побачить повідомлення.

З напису нам ясно, що процедура пройшла успішно та флеш карта готова для лікування комп’ютера від вірусу СМС. Вимикаємо комп’ютер, у нас починається процес завантаження.

Після завантаження ми побачимо робочий стіл з Windows XP. Виберемо ярличок з телефонною трубкою і у нас почнеться лікування комп’ютера. Після лікування на робочому столі з’явиться напис: «Тепер все добре, вінчестер вилікуваний!».

В принципі, лікування закінчено. Після лікування необхідно просканувати ПК антивірусом.

Потім, в командний рядок необхідно ввести msconfig і вибрати «Звичайний запуск» для включення автозавантаження назад, але без шкідників.

Якщо після дій шкідливої ​​програми у вас не запускається інтернет, необхідно запустити AntiSMS і скинути настройки.

Для цього клікаєм по ярличку з нашою синьою трубочкою (та сама верхня утиліта для відновлення налаштувань, яку ми скачали з верхньої частини сайту). Після запуску програми і виберемо «Виконати повне відновлення налаштувань» і натиснемо «Старт».

Наша система вилікувана. Як розблокувати комп’ютер від вірусу СМС ви тепер знаєте. Якщо вам відомі інші способи лікування комп’ютера від вірусів здирників, чекаю ваших оповідань в коментарях. Бувай!

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × one =