Побутова техніка вже давно увійшла в наше повсякденне життя. Сучасні праски Tefal є прилади, створені за "останнім словом" техніки. Матеріали, з яких виготовляються ці прилади, відповідають всім екологічним вимогам і відрізняються неперевершеною міцністю і надійністю. Однак, на жаль, будь-який прилад, навіть найдосконаліший, має свій термін експлуатації, після закінчення якого деякі запчастини можуть зноситься. Крім того, чим старше пристрій, тим більше догляду воно вимагає.

Якщо Ви коли-небудь займалися розбиранням праски, то знаєте, наскільки це непростий і трудомісткий процес.

Починати розбирання праски Tefal слід з прихованого гвинтика, який знаходиться під кришкою ємності для води. Слід зазначити, що зняти цю кришку у відкритому (піднятому) стані неможливо. Для цього потрібно в закритому положенні кришки підчепити її викруткою і потягнути вгору. Тепер гвинт доступний і його можна легко викрутити.

Далі необхідно розібрати ручку праски Tefal. З неї необхідно вийняти все, що може перешкодити. Після цього за допомогою викрутки необхідно розкрутити і вийняти саму ручку праски Tefal. Для цього її доведеться з силою висмикнути за допомогою викрутки.

Після цього Вам потрібно гранично акуратно зняти велику деталь корпусу праски Tefal, попередньо відкрутивши ручку терморегулятора. Найголовніше – не розгубіть деталі від кнопок: поршні, пружинки і фільтри-сіточки. Для цього можна всі дрібні деталі кнопок скласти в одному місці. Постарайтеся не зірвати трубку, яка веде до розпилювача на носику праски.

Останній і, мабуть, найголовніший гвинт розташований на носику підошви. Нарешті ви дісталися до нього. Тепер праска повністю розібраний. перевірте всі контакти і неодмінно протріть всі внутрішні деталі праски. збирати праска Tefal треба в зворотному порядку.

Найпоширенішою причиною поломки будь-якого праски, в тому числі і праски Tefal, є перегоріли термопредохранитель. У цьому випадку його необхідно замінити новим. Якщо Ваша праска відпарює неправильно, то слід очистити вентиляційні отвори на підошві приладу, а також видалити осад з парової камери. Якщо праска раптом почав прилипати до тканини, то, найімовірніше, проблема в підошві. Її необхідно почистити і, при необхідності, відремонтувати.

Не забувайте, що регулярне технічне обслуговування праски Tefal, як і будь-яких інших побутових приладів, забезпечить його довгу і безперебійну роботу!

Або читайте оригiнал here.


Цікаве відео для вас:


З цим читають

  • Як купити праску

    На що звернути увагу при виборі праски? Ми воліємо користуватися більш важкими видами прасок. У порівнянні з легкими моделями вони ефективніше розгладжують складки на тканинах навіть при невелик…

  • Як розібрати цегляну кладку

    Починаючи розбирання старої цегляної кладки, потрібно скористатися старими радами. Перш за все, для розбирання потрібно підготувати спеціальні інструменти. При використанні відбійного молотка, мо…

  • Як розібрати пральну машину Індезіт

    Питання, як розібрати пральну машину Індезіт з вертикальним завантаженням, виникає через те, що на зовнішній поверхні немає ніяких ознак гвинтів, за допомогою яких можна було б отримати доступ до…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eighteen + seventeen =