У багатьох квартирах старих будівель є строго прямокутні кімнати. При оформленні вони викликають у господарів масу клопоту. Досить складно грамотно розставити предмети інтер’єру. щоб кімната могла чітко виконувати свої функції.

У цьому непростому випадку дизайнери радять візуально додати кімнаті квадратну пропорцію. Для цього не варто встановлювати меблі уздовж стіни. Ви ризикуєте перетворити вузьку кімнату в довгий коридор. Спробуємо навести кілька порад, які дозволять правильно і красиво оформити вузьку кімнату.

1. Для початку, постарайтеся винести всі меблі. У такому вигляді ви зможете підкреслити достоїнства приміщення і більш глибоко подивіться на варіанти перепланування.

2. У вузькій кімнаті не повинні бути присутніми дрібні предмети інтер’єру. Залиште тільки об’ємні та необхідні речі.

3. У кімнаті з такою складною пропорцією не варто встановлювати громіздкі шафи. Вони зменшать і без того малий простір. Якщо уникнути шаф не вийде, то підберіть моделі зі скляними дверцятами. Взагалі, для вузьких кімнат рекомендується меблі з прозорого матеріалу. Це може бути: журнальний стіл. тумби під телевізор або робочий стіл. У цьому випадку кімната придбає легкість і заповнить нестачу простору.

4. Сьогодні існує величезна кількість меблів – трансформерів. Вони допомагають зберігати площу, але при цьому не поступаються у функціональності і комфорті. Також можна придумати ексклюзивні меблів на замовлення, де ви врахуєте особливості кімнати.

5. Виберіть меблі трохи темніше, ніж шпалери на стінах. Але колір повинен бути в одній гамі з шпалерами. У цьому випадку кожен елемент інтер’єру буде мати своє місце і не кидатися з загального плану.

6. Зонування є ефективним методом оформлення інтер’єру кімнати. За допомогою ширм можна розділити спальну зону від робочої. Також можна спорудити оригінальні стелажі з гіпсокартону. Вони функціональні і не поглинають сонячного світла.

При грамотному підході можна дизайнерски облаштувати навіть саму незручну кімнату. Ці прості поради допоможуть вам впоратися з поставленим завданням, і ваша кімната перетвориться на тихий і затишний острівець.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:З цим читають

  • Як переробити меблеву стінку Меблі й дизайн приміщення

    Як переробити меблеву стінку? Найчастіше старі меблі просто викидається на сміття. При цьому винятком може бути меблі, що передається поколіннями. Варто відзначити, що меблеву стінку при бажанні…

  • Як зробити своїми руками меблі схеми виготовлення

    Виготовлення меблів Інструменти і матеріали Варіанти виробів При багатющому виборі різноманітних меблів в торгових організаціях і широкому діапазоні цін на неї дуже багато хто задається питанням…

  • Як зістарити меблі своїми руками

    Штучне зістарювання меблів зараз є одним з найпопулярніших методів її декорування. Даний вид обробки можливий і для будь-якого іншого дерева в інтер’єрі: дверей і прорізів, віконних рам в заміськ…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 + two =