ЯК РОЗВИВАТИ ДИТИНИ НА МІСЯЦЬ?

Шийна мускулатура вашої дитини зміцнюється, що дозволяє йому протягом якихось (поки невеликих) проміжків часу тримати голову. Він може іноді піднімати голову вгору, лежачи на животі, і навіть повертати її з боку в бік. Крім того, дитина може тримати голову, перебуваючи в автокріслі, або сидячи в кенгуру, особливо якщо йому активно в цьому допомагати, а також якщо ви використовуєте спеціальні дитячі підголовники. Дитина при народженні поняття не має про те, що у нього є руки і ноги.

Тепер, коли він починає вивчати своє тіло, все змінюється. Перші частини тіла, які він для себе відкриває це кінцівки. Ви можете заохочувати його інтерес, тримаючи, наприклад, його ручки над головою і примовляючи Який у нас великий хлопчик, або, скажімо, граючи в Сороку, перебирати пальчики на його ногах.

Смоктальний рефлекс один з основних рефлексів малюка.
Можливо, тепер ви виявите, що звичайна
здатна творити чудеса, коли потрібно заспокоїти дитину. А якщо соски під рукою не виявиться, малюк цілком може задовольнятися своїми пальчиками. Дивіться, хто це у нас тут розмовляє

Дитина в місячному віці може виражати свої почуття за допомогою гукання, воркування, бурмотіння і тому подібних звуків. Намагайтеся повторювати за ним ці звуки і розмовляйте з малюком, дивлячись йому в обличчя.

Деякі діти в цьому віці вміють вже верещати і сміятися.
Якщо ви зайняті своїми справами, дитині все одно буде приємно чути ваш голос, що доноситься з іншого кутка кімнати. Тепер він може стежити за вами поглядом протягом більш тривалого часу, ніж раніше.

Будучи всього кілька днів від народження, дитина здатна вас дізнаватися, але тільки зараз він може це показати. Приблизно половина дітей цього віку починає демонструвати безперечні ознаки того, що вони дізнаються своїх батьків. Вони зовсім інакше реагують на маму чи тата, ніж на стороннього їм людини. Ваша дитина може заспокоїтися, дивлячись на вас, він може підтримувати з вами зоровий контакт; деякі діти в цьому віці можуть навіть посміхатися при вигляді своїх батьків.
Тепер, коли ваша дитина менше спить протягом дня, ви можете використовувати час його неспання для розвитку сенсорики.

Спробуйте почитати йому дитячі віршики або пограти для нього яку-небудь музику. Його також будуть забавляти дзвін дзвоника або цокання годинника. Чим різноманітніше звуки, тим більше ефект.

З часом ви побачите, що дитина на якісь звуки реагує з великим задоволенням, ніж на інші в міру того, як у нього починають проявлятися власні смаки. Тепер, навчившись фокусувати погляд на тому чи іншому предметі, дитина може стежити за його рухом (втім, він міг це робити з самого народження, але лише протягом дуже короткого часу).

Якщо потрясти брязкальцем перед обличчям малюка, вона відразу ж приверне його увагу. Якщо ви нахиліться до дитини і станете повільно повертати голову з боку в бік, він майже напевно буде стежити за вами поглядом, дивлячись вам в очі. Дитячі магазини рясніють різноманіттям розвиваючих іграшок, але ви досягнете того ж ефекту і за допомогою простих предметів домашнього ужитку.


Спробуйте поводити перед обличчям дитини шматочком блискучою фольги або кольоровий пластикової ложкою.
Якщо ви проведете яскравим предметом вгору і вниз, то це приверне увагу малюка, але він навряд чи зможе плавно стежити за рухом по вертикалі раніше трьох місяців. Моя дитина розвивається нормально? Пам’ятайте, кожна дитина унікальний і розвивається по-своєму. У нашій статті представлена ​​загальна інформація про те, чому йому належить навчитися в самий найближчий час.

Якщо ваш малюк народився йому може знадобитися більше часу для оволодіння тими навичками, які вже освоїли його однолітки. Не хвилюйтеся.

Більшість лікарів вважають, що необхідно орієнтуватися на дату, коли малюк мав народитися, і оцінювати його розвиток у відповідності з цими підрахунками. Якщо у вас виникли питання про розвиток вашої дитини, зверніться до лікаря.

Як РОЗВИВАТИ ДИТИНИ НА МІСЯЦЬ?

Прочитати статтю повністю.


Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 − one =