У цій статті піде мова про те, як правильно розводити хробаків для плідної риболовлі.

 • Для початку потрібно виготовити компост. Він повинен мати щільну консистенцію, що б повною мірою задовольняти життєвим потребам черв’яків і якомога більше був схожий з їх стандартною середовищем проживання. Місце для виготовлення компосту повинно знаходитися в тіні дерев, краще, якщо це буде береза. Площа для виготовлення компосту ви визначаєте самі, а от глибина викопаної ями не повинна перевищувати 45 сантиметрів.
 • На дно ями потрібно покласти тканину (в один шар) з мішковини, наверх накласти шар глини від 20 до 25 сантиметрів (щоб волога йшла з компосту протягом тривалого часу).
 • Поверх глини викласти шар грунту упереміш з перегноєм 10-15сантіметров (краще, якщо це буде чорнозем).
 • Ну, і нарешті, покрити цей прошарок листям берези (шар листя повинен підніматися над рівнем землі на 40-50 сантиметрів).

  Головне не тільки розумно і грамотно зробити “житло” для хробаків, але і правильно за ним доглядати. Потрібно використовувати добавки, які прискорять гниття листя і додадуть компостові більш щільний і продуктивний вид. При цьому, якщо ви живете в місцевості, де дощі йдуть не так вже й часто, то вам доведеться періодично поливати компостну купу водою.

  Зима з високими морозами і великим рівнем снігу даному типу розведення черв’яків не страшна, оскільки сніг вкрив листя, зберігає температуру всередині компосту в нормі. Але якщо зима без снігу і з високими морозами, то для збереження живуть у вашій компостній ямі черв’яків рекомендується покрити купу шаром соломи заввишки в 1,5 – 2 метра і зверху накрити щільною важкою тканиною.

  І пам’ятайте, якщо розводити хробаків суворо дотримуючись вище зазначених рад, то вони з’являться у вашій компостній ямі не пізніше ніж через 1,5 – 5 місяців (залежно від сезону заготівлі). При цьому хвалений рибалками, багряно – червоний дощовий черв’як буде перебувати у верхніх шарах листя.

  Або читайте оригiнал here.

 • Цікаве відео для вас:


  З цим читають

  • Хобі – Як розвести хробаків, Як розводити, Дощові черв’яки, Як розводити хробаків для риболовлі

   ФЕРМА ДЛЯ … ХРОБАКІВ Дощові черв’яки, проникаючи глибоко до коренів рослин, вони роблять грунт більш повітро – і водопроницаемой і взагалі поліпшують її структуру. Компостна купа – це найкраща…


  • На яку глибину закладати фундамент

   Це питання – одне з риторичних, який дуже часто задають собі приватні забудовники. Якщо майбутній будинок має підвал або високе підпілля, то таке питання відпадає сам собою. Але найчастіше цоколь…

  • Де краще будувати лазні по феншуй

   Де при записі файлів в Краснодарі ціни і способи підключення, краще будувати лазні по феншуй без тебе ноти для фортепіано. Де при аплікациі в Малинках старовинні, краще будувати лазні по феншуй б…

  Share →

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  15 + fifteen =