Машинка для видалення катишків, манікюрні ножиці, безпечний бритва, малярний валик, двосторонній скотч.

Інструкція

Використовуйте спеціальну машинку для видалення катишків. Купити її можна в магазині побутової техніки або великих супермаркетах. Зовні цей прилад схожий на чоловічу електробритву. Машинка швидко видаляє катишки з одягу і при цьому не пошкоджує матеріал. Однак ножі, вбудовані в корпус приладу, швидко затупляются і перестають якісно виконувати свою функцію.

Ображати катишки манікюрними ножицями. Але врахуйте, що процес буде дуже довгим. Для цього натягніть зіпсоване місце светри на долоню лівої руки, а правою – акуратно зрізайте катишки.

Видаліть катишки за допомогою безпечного бритвеного верстата. Також можете використовувати одноразовий. Розстеліть светр на рівній поверхні і натягніть. Потім візьміть бритва і акуратними рухами видаліть катишки. Намагайтеся сильно не натискати на бритву, щоб випадково не пошкодити матеріал. Таким чином обробіть всі зіпсовані ділянки светри.

Наклейте невеликі шматочки скотчу на оброблені місця і зніміть різкими рухами. Це допоможе позбутися від пилу і ворсинок, що залишилися після видалення катишків. Потім виперіть светр в теплому мильному розчині і прополощіть з кондиціонером.

Наклейте на малярський валик двосторонній скотч. Покладіть виріб в розправленому стані на стіл. Потім проведіть валиком за матеріалом. Продовжуйте, поки не очистите весь светр. Не забувайте періодично міняти скотч. Якщо з першого разу не вдалося домогтися бажаного результату, повторіть процедуру.

Видаліть катишки руками. Цей спосіб хороший, якщо светр не сильно зіпсований і матеріал допускає таку обробку. Інакше ви ризикуєте ще більше зіпсувати одяг.

Віддайте річ в хімчистку, якщо боїтеся самостійно прибрати катишки. Професіонали в короткі терміни приведуть светр в порядок.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:З цим читають

  • Штучний камін своїми руками – просто і швидко

    Простий варіант Багато хто хотів би мати у своїй квартирі затишний камін, щоб тихими зимовими вечорами, сидячи в кріслі, насолоджуватися видом живого вогню. Але не в кожному будинку це можливо. О…

  • Складовими шкарпетки швидко і зручно

    Поділитися ВКонтакте Складання шкарпеток – хвора тема для дуже і дуже багатьох. Точніше, проблема не в самому складанні, а в знаходженні потрібної пари. Ходить кілька теорій щодо пропажі шкарпето…

  • Як оновити старий диван своїми руками якісно і швидко

    Зміст: [приховати] Особливості м’яких меблів Перетяжка дивана Корисні поради Інші способи Особливості м’яких меблів М’які меблі займає в нашому житті далеко не останнє місце. Однак з часом, нав…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × one =