Плями від фруктових та овочевих соків є, мабуть, найбільш складними видами забруднень, відіпрати які під силу далеко не кожній дослідній господарці. Особливо стійкі і складні плями залишаються після таких видів свіжих соків як томатний, гранатовий або чорничний. Однак не слід засмучуватися, якщо ви чи ваша дитина ненавмисно пролили на свій одяг склянку з соком так як існує чимало способів вивести зі своєї одягу це, безумовно, дуже складне забруднення. Тому в нашій сьогоднішній статті ми поговоримо про те, як швидко відіпрати плями від соку.

Як відіпрати плями від соку?

Приступати до виведенню плям від соку найкраще відразу ж, як вони з’явилися, адже чим більше часу пройде з моменту їх освіти, тим складніше буде видалити дане забруднення. Тому, як тільки ви помітили на своєму одязі плями від соку необхідно відразу ж закип’ятити на вогні 3-4 літра чистої води. Потім, коли вода гарненько закипить, вам слід натягнути свій одяг над ванною, тазом або великою каструлею і вилити окріп тонкою цівкою на забруднену ділянку тканини. Через деякий час пляма від соку повністю зникне, а ваша річ поверне собі первинний зовнішній вигляд.

Даний метод дуже зручний і простий у виконанні, але для виведення застарілих плям від соку він категорично не підходить. Для цього вам слід скористатися іншими не менш ефективними способами. А саме придбати в господарському магазині або супермаркеті сучасний плямовивідник, відповідний для того виду тканини з якого виготовлено забруднені соком виріб. Потім укласти дану річ в тазу або ванні, налити на забруднену ділянку тканини необхідно кількість засобу від плям і залишити так на кілька хвилин.

Змішайте якісний пральний порошок з сучасним плямовивідником, до складу якого не входить хлор (це можуть бути такі засоби як Chirton, БОС або Klar). Розведіть отриману суміш у теплій воді і ретельно виперіть в даному розчині забруднену соком річ ​​(можна також використовувати і машинне прання, якщо це не зашкодить вашому пристрою).

Візьміть однакову кількість води і нашатирного спирту і змішайте їх в одній ємності. Потім змочіть в цьому розчині ватний диск і ретельно обробіть їм пляма. Після цього ретельно виперіть забруднені виріб у пральному порошку.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

  • Як вивести плями від масляної фарби з одягу. Готові відповіді


    На головну gt; Наука gt; Різне gt; Як вивести плями від масляної фарби з одягу? Пляма від масляної фарби на одязі може з’явитися в самий невідповідний момент. Звичайна прання, на яку розраховує п…

  • Як видалити плями від клею з різних поверхонь

    Як видалити плями від клею Клей в домашньому господарстві – підручний засіб, ним користуються всі члени сім’ї. Тому часто трапляється, що при роботі його краплі можуть потрапити на одяг. Як приб…

  • Плями від фруктів і вина

    Урок тижня: Виводимо плями від фруктів і вина Сукня моя біле заплакане вином. (Б. Ахмадуліна, Наречена ) Коли діти з апетитом їдять фрукти, гублячи краплі соку на одяг, вони і не підозрюють, ск…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 + eight =