Як скопіювати або перемістити файли (і папки) з однієї папки в іншу.

Щоб перемістити або скопіювати файли і папки з одного місця в інше потрібно:

1) Виділити переміщувані (копійовані) файли якщо їх декілька. Щоб підкреслити файли і папки які потрібно перемістити помістіть курсор миші у вільний простір папки як зазначено на картинці.

Натиснути і утримувати ліву кнопку миші, виділити потрібні файли, відпустити кнопку миші. Потрібні файли будуть виділені.

2) Тепер перетягуємо виділені файли в потрібну папку. Для цього наводимо курсор миші на виділені файли (на значек одного з них), натискаємо і утримуємо ПРАВУ кнопку миші, утримуючи кнопку тягнемо файли в потрібну папку. Ілюстрація нижче.

3) Тепер відпускаємо кнопку миші, з’являється спливаюче меню, в якому одним кліком лівої кнопки миші треба вибрати потрібний пункт. Якщо вибрати "копіювати", То файли скопійовано, тобто файли остануться в колишній папці і скопіюються в нову; якщо вибрати "перемістити", То файли перемістяться в нову папку, а з колишньої папки втечуть. Ілюстрація нижче.

Якщо файли не можуть скопіювати миттєво, то на екрані з’явиться шкала, що відображає хід копіювання (переміщення) файлів і час, що залишився до завершення. Коли шкала зникне, копіювання буде завершено.

Будь ласка, залишайте в коментарях тільки Ваші відгуки та побажання. Всі виниклі питання задавайте на нашому форумі.

Весь контент на сайті захищений законом про авторське право.

При використанні будь-яких матеріалів з нашого сайту обов’язково вказуйте активне посилання на джерело PomoguVam.ru.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:З цим читають

  • Повне перенесення інформації з однієї картки пам’яті на іншу

    Перед нами стоїть завдання: перенести всю інформацію з однієї картки пам’яті на іншу, причому, зберегти при цьому працездатність встановлених на карту програм. Наприклад, таке часто потрібно післ…

  • Як перемістити папку Мої документи в Windows 7

    За замовчуванням папка Мої документи в Windows 7 знаходиться в каталозі користувача за адресою: C: Users ВашеІмя Documents У російській версії ім’я папки Users відображається як Користувачі…

  • Як зробити приховані папки видимими

    Щоб зробити приховані папки видимими вам спочатку потрібно на своєму комп’ютері відобразити приховані папки. Якщо ви не знаєте, як на своєму комп’ютері відобразити приховані папки, то тоді ви мож…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 + three =