Сподобалося зображення на сайті? А може в соціальних мережах знайшли щось прикольне, смішне і хочете скопіювати його собі на комп’ютер? Або друг прислав ваше фото, а у вас такого немає. Що ж робити? Як скопіювати зображення з сайту?

Відкривши потрібне зображення клацанням лівої клавіші миші, клацаємо по зображенню правою клавішею миші. Перед нами відкриється вікно, в якому надані на вибір кілька варіантів дій. У тому числі є дія «Копіювати зображення». Скориставшись цим дією, ми помістимо в буфер обміну це зображення.

Тепер можна його вставити в текстовий документ WORD або в програму Paint. Програма Paint є стандартною. Шукаємо її так. Внизу монітора є кнопка «Пуск». Натиснувши її, побачимо список «Усі програми». Виберемо «Стандартні» – «Paint». Потім вгорі в меню вибираємо «Правка» – «вставити». Ось воно рідне, ваше зображення. Щоб його зберегти на вашому комп’ютері, треба вибрати в меню «Файл» – «Зберегти як». У спливаючому вікні вибираємо місце призначення файлу, ім’я. Натискаємо «Зберегти».

Але дія «Копіювати зображення” не оптимальне в даній ситуації. Краще вибрати дію «Зберегти зображення як». Відразу ж вийде вікно, в якому потрібно вказати шлях для файлу, а також ім’я. Знову тиснемо «Зберегти».

Можна навіть скопіювати зображення з якого то фільму, неважливо дивіться ви його онлайн або він у вас викачаний на комп’ютер. Давайте докладніше про те, як скопіювати зображення з екрану. Щоб зображення вийшло без усього зайвого, необхідно поставити перегляд фільму на весь екран. І ось, коли на екрані з’явилася та сама картинка, ставимо паузу і шукаємо на клавіатурі в правому верхньому куті клавішу «PrintScreen». Тиснемо, тим самим відправляючи зображення в буфер обміну. Що робити з ним далі читайте в пункті Куди подіти зображення з буфера обміну?

Трапляється й таке, що зображення потрібно розмножити, зберегти копію зображення на іншому диску комп’ютера або в іншій папці. Навчитися, як скопіювати зображення в даному випадку легко і просто. Виділіть зображення, або його ярлик, клікніть по ньому правою кнопкою миші. У вікні, виберіть «Копіювати». Того ж самого ефекту можна досягти натиснувши одночасно клавіші «Ctrl» і «з». Тепер зображення знаходиться в буфері обміну. Вибираємо місце, де буде зберігатися копія (папку або диск). На порожньому місці тиснемо правою кнопкою миші. Виберемо «Вставити». Такий же результат дасть одночасне натискання клавіш «Ctrl» і «v».

Часто доводиться стикатися з тим, що необхідно копіювати зображення, або його частина, для роботи з фотошопом. Розглянемо як скопіювати зображення в фотошопі на прикладі програми Adobe Photoshop. Якщо необхідно вирізати лише частина зображення, то потрібно спочатку виділити цю частину, а потім натиснути «Правка» – «Вирізати» або «Правка» – «Копіювати». Вибір дії залежить від того, хочете ви щоб виділена частина залишилася на місці чи ні. Тепер просто виберіть місце, куди хочете поставити виділену частину, тисніть «Правка» – «Вставити».

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:З цим читають

  • Як скопіювати файл в папку

    Сьогодні випадає приголомшливий шанс ознайомитися з функціями операційної системи (ОС). при роботі з папками. На сьогоднішній день, не всім користувачам системи деколи зрозумілі стандартні можлив…

  • Як змінити тип файлу

    При роботі з різними програмами, які займаються обробкою аудіо, відео та графічної інформації, нерідко виникає проблема зміни розширення файлу. Для чого це потрібно? Як правило, при завантаженні…

  • Як поміняти панель задач

    Більшість користувачів комп’ютера постійно користуються панеллю завдань – це зручний елемент Windows, що дозволяє користуватися іконками швидкого запуску і кнопкою Пуск. Через деякий час використ…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twelve − six =