Як спроектувати каркасно панельний будинок своїми руками.

Є дві основні причини, чому вирішують побудувати каркасно панельний будинок своїми руками. Перша – це бажання заощадити. Друга причина – бажання все зробити «під себе». Коли самостійно берешся за будівництво та проектування, то результат буде залежати тільки від власної майстерності.

Є дві основні причини, чому вирішують побудувати каркасно панельний будинок своїми руками. Перша – це бажання заощадити. Друга причина – бажання все зробити “під себе”. Коли самостійно берешся за будівництво та проектування, то результат буде залежати тільки від власної майстерності. Спроектувати каркасний будинок можна і самому, головне – вірно підійти до цього питання.

Задумайте початковий проект. Враховуйте, скільки людей буде проживати в будинку, чи є діти і як часто будете приймати гостей. Приміром, для сім’ї з двох дорослих і одну дитину підійде варіант з однією спальнею, дитячою, кабінетом і просторим залом для прийому гостей. Використовуйте еркери для додання незвичайного виду вашому дому.

Розрахуйте фундамент будинку. Якщо вирішили робити легке одноповерхова будівля по каркасній системі, то підійде розмір 11 на 9 метрів. У проекті вкажіть, що фундамент буде стовбовим, з використанням труб з азбоцементу, наповнених бетонним розчином. Такий фундамент зробити досить легко і швидко.

Продумайте каркас будинку. Щоб каркасний будинок був міцний, враховуйте в проекті прольоти в приміщеннях – вони не повинні бути більше довжини будівельного матеріалу (будь то дошка або брус). 6 метрів – це довга стандартних дощок, враховуйте це при підготовці проекту каркаса.

Оберіть спосіб споруди каркасного будинку. Вкажіть у проекті наступні значення: нижня обв’язка дощок 150х150мм, покладених на ребро на готовий фундамент будинку; внутрішні дошки обв’язки з’єднуються на кутах шурупами 100-120мм; середні дошки на шурупах 95 мм; зовнішні дошки на шурупах 95 мм. Все повинно бути відображено у вашому проекті.

Закладіть в проект черговість зведення підлоги і стін. Спочатку має настилатися підлогу, Засим зводять три стіни, Засим – несучу стіну або перегородку. У проекті вкажіть віконні та дверні прорізи, місця кріплення і поперечних балок для стелі.

Наступний пункт проекту – зведення стелі. Вкажіть тип настилу, способи кріплення і місця опорних пунктів.

При складанні проекту приділіть особливу увагу прокладання комунікацій. Для цього спершу з’ясуйте, наскільки далеко ваш будинок розташований від найближчого газопроводу, де проходять лини електропередач і інші комунікаційні об’єкти.

Після того як ви склали повний проект свого майбутнього будинку, завірте його в місцевих органах влади, що відповідають за будівництво.

  • На що люди витрачають гроші? В якій галузі більше товарообіг?
  • Як отримати із замовника більше і на скільки?
  • Як розвивати підприємство у своїй галузі або запустити виробництво з нуля?

Відповіді в каталозі маркетингових іслледованій і бізнес-планів

Або читайте оригiнал here.


Цікаве відео для вас:


З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × 1 =