Є перевірений спосіб. Зазвичай такі туалети знаходяться в сільській місцевості або в дачному селищі. Як це не дивно, але в цих краях завжди є мужики, готові за пляшку зробити будь-яку господарську роботу. Наведіть довідки у місцевих жителів або напишіть оголошення, повісьте його на дверях лікеро-горілчаного магазину.

Далі технологія проста. Приходить чоловік. Бере лопату. А іноді приносить свою – типу ковша. У них вже в цьому плані є свої напрацювання. І вигрібає вашу вигрібну яму.

Куди вигрібає? В іншу яму! Вириває її десь збоку, наприклад, біля кордону дачної ділянки – 10-15 метрів від туалету. Туди скидається вміст вашої ями. Причому не обов’язково вигрібати все. Можна до половини.

Нова яма засипається землею і стоїть собі спокійненько, перетворюючись на гумус або щось в інше природне, нейтральне. Ви за неї не переживайте. У мене бабуся прожила 90 років у селі. Все життя так робила. Тільки вона, коли у неї чоловік був живий, не яму вигрібала – а туалет переносила цілком. Старі ж ями просто засипалися. При цьому ні шкоди, ні запаху – все було нормально. На тих місцях навіть краще потім росли овочі.

Ось і всі справи. Робота максимум на 2:00 з 4-ма великими перекурами і розповіддю мужика про нещасну долю. Витрат – в 50 разів менше, ніж викликати асенізаторську машину.

Свою яму потім обробіть хімічними засобами. Вони продаються в магазинах типу "Дачник", "Садівник". Це пакетики, які містять суміш, нейтралізуючі запах з ями.

Автор обрав цю відповідь найкращим

Або читайте оригiнал here.

З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 + ten =