Бритва – річ необхідна і в чоловічому, і в жіночому господарстві. Для того щоб домогтися ідеально гладких жіночих ніжок і акуратно виголеного чоловічого обличчя, необхідно особливо ретельно вибирати бритва.

При виборі бритви зверніть увагу на наступні ознаки:

1) Кількість лез. Тут все просто: чим більше лез – тим якісніше голінні. Ідеальний варіант три і більше лез. Станки для гоління з 1-2 лезом більше підходять для господарських потреб (наприклад, для того, щоб позбутися від катишек на одязі або ретельно очистити душ і раковину). Що стосується гоління, то верстатом з 1-2 лезами можна подряпати ніжну шкіру, а, крім того, для ідеального результату доведеться кілька разів повертатися до одного і того ж ділянки шкіри.

2) Ціна. Жаліти грошей при покупці бритвених верстатів не варто. Вартість бритв варіюється від 7 до 50 рублів. Придбати дійсно якісний верстат можна за 25-35 рублів.

3) Зволожуючі смужки і смужки з бальзамом. Для того щоб епіляція стала приємною і безболісною процедурою, вибирайте верстати зі спеціальними зволожуючими або «бальзамно» смужками. Пом’якшуючі смужки зазвичай розташовуються над верхнім лезом і виділяються яскравим кольором. Такі бритви коштують трохи дорожче, але ця переплата того варто. Завдяки «чарівним» смужками, ви позбавите себе від можливого роздратування, а вся процедура стане легше і приємніше.

Що стосується поділу бритвених верстатів на чоловічі і жіночі, то тут особливої ​​різниці немає. Це лише рекламний хід. Тому незалежно від статі вибирайте ті бритви, які вам більш зручні. І пам’ятайте, що жіночі станки для гоління завжди трохи дорожче, незалежно від їх якості.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

  • Як вибрати штори для вітальні


    Кожна кімната в будь-якому житлі має своє призначення, дизайн, облаштування і т.д. Як правило, інтер’єр кожної кімнати має свою родзинку, завдяки якій він відрізняє від інших приміщень. Навіть шп…

  • Кращі соковижималки як вибрати соковижималку

    Соковижималки можна розділити на 2 типи: для цитрусових і універсальні. За допомогою соковижималки для цитрусових можна легко приготувати свіжовичавлений апельсиновий, лимонний або грейпфрутовий…

  • Як вибрати доменне ім’я.

    Як вибрати доменне ім’я Реальною проблемою на сьогоднішній день при створенні сайтів є пошук вільних красивих доменних імен. І з кожним днем ​​підібрати для свого проекту красивий домен стає все…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 1 =