Від кухонного гарнітура залежить інтер’єр кухні по закінченню ремонту. Спокійний або підбадьорливий, стильний або по-домашньому теплий, яскравий або ніжний. Спробуємо зупинитися на основних правилах, як вибрати колір кухонного гарнітура і рекомендаціях дизайнерів інтер’єрів. Вони допоможуть Вам при покупці.

Основні правила

Вибір кольору залежить від розміру кімнати і сторони світу, на яку виходять вікна квартири.

Якщо Ваша кухня невеликого розміру, відмовтеся від усього темного. Кухонний гарнітур відтінку “венге”, “темний горіх” або “чорне дерево” зробить кімнату ще менше, ніж вона є насправді. Світлі відтінки наповнять приміщення світлом і повітрям, візуально зроблять набагато просторіше і затишніше. Білий колір — ідеальна основа для експериментів з інтер’єром. Якщо Вам набридне вигляд кухні, Ви, помінявши завіски або жалюзі на вікнах, додавши яскравих подушок на стільці, змінивши текстиль і поставивши горщик з квітучою орхідеєю на стіл, легко все виправите.

Ніжні тони актуальні не тільки для маленьких планувань. Стануть в нагоді вони і в тому випадку, якщо у вікна Вашої квартири потрапляє мало сонячного світла. Молочно-білий, бежевий, сірувато-салатовий, світлий аквамарин та інші з холодної палітри зроблять навіть саме темне приміщення світлим і чистим. Якщо ж квартира знаходиться на сонячній стороні будинку, виберіть відтінки потепліше. Будьте обережні, адже відтінок повинен додати тепла і затишку, «не забравши” квадратних метрів.

Рекомендації по поєднанню кольору

Визначившись між світлими і темними тонами, йдіть далі — виберіть однотонну або кухню в декілька відтінків.

Вирішивши грати на контрастах, пам’ятайте, що можна використовувати тільки два або три кольори. Якщо в першому випадку відтінки можуть бути рівноправними, то в другому – один буде головним, два додатковими. Верхні шафи по тональності повинні бути світліше нижніх. Різні кольори повинні поєднуватися один з одним, зі стінами і іншими меблями.

Дизайнери меблів прораховують всі нюанси. Купуючи готовий гарнітур, Ви точно не помилитеся. А от якщо Ви будете робити меблі на замовлення, прислухайтеся до рекомендацій фахівців.

Роль кольору в приміщенні

Колір впливає не тільки на інтер’єр, але і на самопочуття людини. Яскраві відтінки збуджують, соковиті тони стиглих фруктів – піднімають настрій, темні – пригнічують. Перед тим, як вирішити яким кольором вибрати кухонний гарнітур. подумайте, а чи зможете Ви довго перебувати в оточенні яскраво-червоною, лимонної або чорної кухні. Меблі купуються як мінімум на кілька років, ніхто не буде міняти її через рік.

Кожен відтінок грає свою роль. Червоний заборонений гіпертонікам і людям з надмірною вагою, оскільки підвищує тиск і апетит. Рожевий діє заспокійливо, що не дуже добре для сангвініків. Лимонний у деяких людей провокує неспокій і занепад сил.

Витратьте небагато часу, щоб отримати ідеальну кухню!

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:З цим читають

  • Штори для вітальні як вибрати

    Штори є значимістю частиною інтер’єру в будь-якій кімнаті. З цієї причини вони повинні ідеально з ним гармоніювати. Тому відповісти на питання: як вибрати штори у вітальню не так легко. На сьогод…

  • Як вибрати вхідні металеві двері

    Вибір вхідних дверей, як втім, і будь-якої продукції пропонованої ринком будматеріалів сьогодні не є простим. Перш ніж вирішити, як вибрати вхідні металеві двері зі всього пропонованого асортимен…

  • Як вибрати сходи – Будуємо Будинок

    Як вибрати сходи м.Кривий Ріг, якої моделі потрібно віддати перевагу в процесі зведення власного будинку? Цікавитесь тим, як вибрати сходи м.Кривий Ріг? Тоді зверніть увагу на дерев’яні конструкц…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × 4 =