Опалювальний котел – це серце будь-якої опалювальної системи, тому дуже важливо правильно відповісти на питання: як вибрати котел опалення?

Справа в тому, що від правильно вибору тут залежить не тільки безперебійна роботи опалення та комфорт в будинку, але ще й те, наскільки дорого або не дуже буде обходитися опалення з фінансів.

Але і димар для системи опалення не менш важливий – адже без димоходу жоден котел (крім, звичайно, електричного) працювати не буде …

У даному розділі буде проведено огляд, який і допоможе вибрати котел опалення. А також ви познайомитеся з видами димоходів для опалювальних котлів.

Який котел вибрати для дому?

Щоб усвідомлено і безпомилково вибрати котел опалення для свого будинку, очевидно, потрібно в першу чергу дізнатися, які взагалі є побутові котли опалення.

Оскільки на сьогодні найбільш дешевим паливом для опалення є газ, то не зайве буде розібратися і з принципом дії газового котла.

Одноконтурний котел: коли його слід вибирати?

Як вибрати настінний газовий котел? Яким він повинен бути: одноконтурним або двоконтурним? Щоб це визначити, потрібно відповісти всього-навсього на три прості питання.

Одноконтурний настінний газовий котел: пристрій і підключення

Якщо ваш вибір, після прочитання всіх попередніх матеріалів, припав на одноконтурний настінний газовий котел, то принцип його пристрою і роботи знати ох як корисно. Для того тут і ця стаття.

Двоконтурний опалювальний газовий котел: в чому його головні недоліки і як з ними боротися?

Що ми все про одноконтурні та про одноконтурні. Пора поговріть і про двоконтурних настінних газових котлах. Можливо, у когось такий встановлений, та гарячої води, що дається їм, давно не хватате на що виросла сім’ю. Чи можна не міняти котел, а гарячої води отримувати більше.

А можливо, хтось тільки стоїть перед вибором: одно- або двоконтурний? Тоді вам ця стаття тим більше в допомогу: у ній йдеться якраз про головні недоліки таких котлів.

Пристрій підлогового газового котла

По-моєму, пристрій опалювальних котлів людину цікавить в двох випадках: коли він хоче зробити котел своїми руками або коли встановлений котел перестав працювати і його потрібно ремонтувати. А ось на стадії вибору котла – навряд чи. Але про настінних котлах було сказано багато, справедливості заради розповім і про підлоговий, а вже вам вибирати, куди з цим йти.

Опалення на рідкому паливі

Якщо газу поблизу немає або підвести його скрутно з яких-небудь причин, доводиться шукати альтернативи. Про одну з них читайте у цій статті.

Опалення заміського будинку твердопаливним котлом

Не дивлячись на всі мінуси твердопаливного котла, часто доводиться ставити саме його – з різних причин.

Опалення від електричного котла

Електричний казан, не дивлячись ні на які недоліки, дуже притягальна штука – хоча б тому, що для його підключення можна ні до кого не звертатися, зробивши все своїми руками. На відміну від газу, який не підключений сам.

І все ж не все так гладко "в датському королівстві", Про що не завадить.

Електродний котел опалення

Опалювати будинок електрикою може бути вигідніше, ніж користуватися міською системою теплопостачання.

. у всякому разі, в цьому впевнені розробники, що створили так званий електродний котел опалення.


Як працює цей пристрій і чи так воно ефективно, а також де купити електродний котел, розберемося в цій статті.

Індукційний опалювальний котел

У порівнянні з котлами, які працюють за іншим принципом (тенів і електродними), індукційний котел має багато переваг, про що і читайте у статті.

Як правильно зробити димар?

Як було сказано вище, котел (газовий, твердопаливний, рідкопаливний) може добре працювати тільки при наявності правильно влаштованого димоходу.

Тому, розібравшись з опалювальними котлами, буде логічним відразу ж поговорити і про димоходах, дізнатися, які конструкції димоходів існують в системах опалення.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 + fifteen =