Як вибрати краватку

Найчастіше чоловіки підбирають до костюма, керуючись власним смаком і скороминущим настроєм. І тут не зайвим буде нагадати чоловікові про те, що існують якісь правила, за якими до певного костюма підбираються певний колір, розмір і матеріал краватки.

І якщо змусити дорослого чоловіка змінити своєму стилю і перевагам в одязі не так просто, то подарувати новий модний галстук до його повсякденного костюму здатна кожна жінка. Перед тим як відправитися за подарунком, подивіться, які
і сорочки носить ваш чоловік, і скористайтеся нашими порадами з підбору краваток до костюмів.

До білої підходить краватка будь-якого кольору. До кольоровий сорочці потрібно підбирати краватку на тон темніше сорочки. Краватка не повинен надто виділятися на тлі решти одягу.

Безпрограшно виглядає ансамбль з темного костюма, світлої сорочки і більш темного краватки, при цьому всі кольори речей повинні поєднуватися між собою. Краватка не повинен бути ширше, ніж лацкани піджака, і в зав’язаному вигляді повинна діставати до пряжки ременя.
Зак Ефрон, Джеймс Кемерон
Ted Baker, Diesel

До смугастій сорочці або сорочці в клітинку підходить краватка з геометричним візерунком або однотонний, але обов’язково в колір смужки або клітини сорочки. Сорочки з строкатої тканини рекомендується носити без краватки або підбирати до них однотонний варіант темного кольору.

Ніколи не слід допускати строкатості в ансамблі: і, і сорочка, і краватка не можуть бути всі одночасно з малюнком, щось одне повинно залишитися однотонним. Джим Парсонс, краватка до сорочки з малюнком

Краватка з малюнком виглядає свіжо і цікаво, він додасть родзинку похмурому костюму. Підбирати строкатий галстук рекомендується до костюма темного кольору.

Краще, якщо при цьому сорочка буде на тон світліше костюма. Без смаку і дешево виглядають краватки з тропічними малюнками, коміксами та написами. Якщо ви сумніваєтеся, з чим поєднувати краватка з малюнком, не ризикуйте і купите однотонну модель.

Peter Werth, Selected
Asos, Street style
У краватки в горошок.

Низькорослим і кремезним чоловікам краще вибирати малюнок у дрібний горох, а високі і худі чоловіки можуть дозволити собі і великий. Чим дрібніше горох на краватці, тим елегантніше ансамбль. Колір горошку завжди підбирається до кольору сорочки. Vivienne Westwood, краватка в горошок

Існує розподіл краваток на зимові та літні в залежності не тільки від кольору (взимку переважні темні, влітку пастельні відтінки), а й від матеріалу костюма. До літнього костюму з бавовни підбирається гладкий шовкова краватка, до вовняного костюму щільний широкий.


Зимовий краватку, Літній краватку
Краватка-метелик доречний поза офісом у святковій атмосфері. Безпрограшно з будь-яким костюмом виглядає чорна краватка-метелик з шовку або, біла краватка-метелик урочисто виглядає в парі з смокінгом, кольоровий з сорочкою і джинсами.

Street style, Краватка-метелик з смокінгом
Варіанти краваток-метеликів, Вантажний краватка-метелик

Як вибрати якісний краватку? Якісний краватка повинна бути зроблений з хорошого шовку і скроєний по косій, щоб щільно тримати вузол і не перекручуватися.

Біля фірмового краватки шов з внутрішньої сторони широкої частини ніколи не зашивається до кінця.
Краватки не рекомендується прати, найкраще віддавати їх у суху чистку. Як правильно зав’язувати краватку? Вузол в’яжеться в залежності від розміру комірця сорочки: вузький і довгий під гострий комірець, звичайний класичний під комір з тупими або закругленими кутами. Вузол краватки завжди вважається невдалим, якщо він не гармонує з коміром сорочки: вузол не повинен бути надто великим в порівнянні з коміром, що не належить йому також губитися і між краями коміра.

Вузол ні в якому разі не повинен закриватися куточками коміра, як і та частина краватки, яка лежить під коміром. Варіанти вузлів Види комірів сорочок Фото: Splashnews / Alloverpress. ru, tie-a-tie. net, промо брендів.

Як вибрати краватку

Прочитати статтю повністю.


Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × one =